Set: rýchla USB nabíjačka do vozidla USB-C PD/QC 25 W + kábel USB C-C 1 m
00201614
Sada obsahujúca adaptér na nabíjanie motorových vozidiel s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery a nabíjací kábel, ktorá ti umožní nabíjať tvoj smartfón alebo tablet s USB-C pripojením najvyššou rýchlosťou cez zapaľovač cigariet v autách alebo nákladných vozidlách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Mechanicky mimoriadne odolná
Robustné konektory a tvarované odľahčujúce mechanizmy, mechanicky mimoriadne odolné
Dodávanie energie
Technológia Power Delivery zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie až 5x rýchlejšie ako konvenčné nabíjacie technológie
Vysoko inteligentný čipset na dodávanie napájania
Vysoko inteligentný čipset na dodávku energie automaticky detekuje pripojené zariadenia pre efektívne a optimalizované nabíjanie
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Power Delivery je možné používať univerzálne, čo ho robí vhodným pre smartfóny, AirPods, tablety a napájacie zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technológiu Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, ktorá zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5 V / 3 A 3,3 - 5,9V/ 3A 9 V / 2,77 A 3,3-11V/ 2,25A |
| Vstupné napätie do | 24 V |
| Vstupné napätie od | 12 V |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Power Delivery |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 25 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | Nabíjačka do vozidla - set |
Ďalšie informácie o produkte
- Sada obsahujúca adaptér na nabíjanie motorových vozidiel s technológiou rýchleho nabíjania Power Delivery a nabíjací kábel, ktorá ti umožní nabíjať tvoj smartfón alebo tablet s USB-C pripojením najvyššou rýchlosťou cez zapaľovač cigariet v autách alebo nákladných vozidlách
- Perfektný do auta: malá a ľahká nabíjacia sada pozostávajúca z nabíjačky do zapaľovača cigariet a nabíjacieho kábla
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, IC s teplotnou ochranou
- Podpora technológií Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Max. výstupný výkon: 25 wattov
- LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave zariadenia
Rozsah dodávky
- 1 autonabíjačka
- 1 nabíjací kábel USB-C – USB-C
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho terminálového zariadenia, alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje PD (Power Delivery).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri používaní produktu v cestnej premávke platia predpisy StVZO.
- Dávaj pozor, aby žiadne komponenty, ako airbag, bezpečnostné zóny, ovládacie prvky, prístroje a pod., ani výhľad neboli zakryté alebo obmedzené.
- Počas jazdy autom sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na premávku a svoje okolie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk deťom!
- Nekláňaj a nešklbaj kábel.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj vždy za konektor, nikdy za kábel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený nabíjací kábel, adaptér alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review













