Sieťová nabíjačka s káblom, USB-C, 2,4 A, 1 m
00201618
Nabíjací adaptér na napájanie smartfónu alebo tabletu s USB-C pripojením cez zásuvku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5 V / 2,4 A |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 12 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovná nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjací adaptér na napájanie smartfónu alebo tabletu s USB-C pripojením cez zásuvku
- Zaručuje maximálnu rýchlosť nabíjania s nabíjaním optimalizovaným pre zariadenie
- Kompaktný dizajn neblokuje ostatné zásuvky
- Pripojenie na sieť 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre danú krajinu
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka
- 1 používateľský manuál
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt ďalej, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč kábel a nepritláčaj ho.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické zariadenia zakázané.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
