Sieťová USB nabíjačka 6x USB, 34 W, káblová
00223201
6v1 nabíjacia stanica pre domáci kancelár, kanceláriu, rodinu – nabíjaj a napájaj až šesť USB zariadení súčasne
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Ochrana pred preťažením a prehrievaním
Automatická ochrana proti preťaženiu a prehriatiu, ako aj ochrana proti skratu chráni pripojené zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Herná konzola Notebook Smartfón/mobilný telefón Smart hodinky Android smartfóny |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5 V / 6,8 A |
| Prevádzkové napätie | 5 V |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Typ kábla | H03VVH2-F |
| Max. zaťaženie | 34 W |
| Špecifikácie siete | 0.7 A |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Zásuvka (230 V) |
| Spôsob nabíjania | Pripojenie |
| Indikácia nabíjania | LED kontrolka |
| Nabíjací prúd | 6800 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla | 1.1 m |
| Rozmer - šírka | 4 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 19 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 2.0000 |
| Počet súčasne nabíjaných zariadení | 6 |
Ďalšie informácie o produkte
- 6v1 nabíjacia stanica pre domáci kancelár, kanceláriu, rodinu – nabíjaj a napájaj až šesť USB zariadení súčasne
- Môžeš súčasne použiť až 6 USB pripojení
- Súčasné nabíjanie 2 tabletov a 2 smartfónov alebo 6 smartfónov
- S LED indikáciou prevádzky
- S hlavným vypínačom zap./vyp.
- Ideálna nabíjačka pre najbežnejšie smartfóny, mobilné telefóny a tablety, ale aj pre MP3/MP4 prehrávače, prenosné herné konzoly a ďalšie zariadenia, ktoré sa dajú nabíjať cez USB port
- Max. výstupný výkon: 34 wattov (2 x 5 wattov + 2 x 12 wattov alebo 4 x 6 wattov)
- Napájanie 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre krajinu
- Kompaktný dizajn, 19 x 4 x 3,5 cm
Rozsah dodávky
- 1 USB nabíjačka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepokračuj v používaní produktu, ak je zjavne poškodený.
- Neohýbaj a neštipká kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Pri odpojení kábla ťahaj priamo za zástrčku, nikdy nie za kábel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko potknutia.
- Nikdy nezapájaj viacero kusov tohto produktu za sebou do série.
- Produkt smie byť napájaný iba zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
Varovanie
- Používaj produkt len v schválenej zásuvke pripojenej k verejnej elektrickej sieti. Zásuvka musí byť blízko produktu a ľahko prístupná.
- Odpoj produkt od siete pomocou vypínača – ak nie je k dispozícii, vytiahni sieťový kábel zo zásuvky.
- Pri použití viacnásobných zásuviek dbaj na to, aby celkový príkon pripojených zariadení neprekročil povolený limit.
- Odpoj produkt od siete, ak ho dlhší čas nepoužívaš.
Varovanie – pripojenie koncových zariadení
- Pred pripojením koncového zariadenia skontroluj, či je dostatočne napájané výstupom nabíjačky.
- Uisti sa, že celkový výkon všetkých pripojených zariadení neprekročí 34 W.
- Dodržiavaj pokyny v návode na použitie tvojho koncového zariadenia.
- Ak návody na nabíjanie zariadení neuvádzajú inak, postupuj takto:
- Pripoj svoje koncové zariadenie pomocou vhodného USB kábla do voľného USB nabíjacieho portu. Nabíjané zariadenie by malo byť vypnuté.
- Pripoj USB nabíjaciu stanicu do správne nainštalovanej a ľahko prístupnej sieťovej zásuvky.
- Zapni USB nabíjaciu stanicu vypínačom (LED svieti).
- Stav nabíjania sa zobrazí na tvojom zariadení.
- Odpoj zariadenie od nabíjačky, ak chceš nabíjanie prerušiť alebo keď je zariadenie úplne nabité.
- Následne odpoj nabíjačku od elektrickej siete.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review