Sieťový adaptér na optické vlákna, LC/APC, 10 Gbit/s
00200801
Na prepojenie dvoch optických sieťových káblov alebo na premenenie optického sieťového kábla na predlžovací kábel
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Prenos gigabitových dát
Prenos dát cez gigabitový Ethernet až do 10 Gbps
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Diameter fiber core | 9µm OS2 |
| Rozmer - šírka | 1 mm |
| Rozmer - hĺbka | 1 mm |
| Rozmer - výška | 1 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prepojenie dvoch optických sieťových káblov alebo na premenenie optického sieťového kábla na predlžovací kábel
- Odolný voči elektrickému a magnetickému rušeniu
- Vhodný a testovaný pre Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s)
- Ideálny pre nový vysokorýchlostný internet
- Tiež známy ako optický vláknový kábel
Rozsah dodávky
- 1 optický sieťový adaptér
Poznámky pre spotrebiteľov
Pred použitím adaptéru odstráň ochranné krytky. Keď ho nepoužívaš, znovu ich nasuň, aby si ochránil povrchy.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review