Sieťový prepínač, 5 portov 10/100/1000
00053316
Máš niekoľko počítačov a notebookov, ktoré by mali mať prístup k rovnakej sieti? Tento sieťový prepínač od Hama umožňuje pripojiť až päť zariadení do siete, čím zaručuje jednoduchý prístup pre každého na internet, multimediálny server (filmy a fotky) alebo iné dáta.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Šetri energiu
Obzvlášť nízka spotreba energie
Gigabit data transmission
Ethernetový prenos údajov s rýchlosťou až do 1000 Mbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 9.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 6.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ konštrukcie | Externá |
Ďalšie informácie o produkte
- Connects up to 5 PCs, notebooks, consoles, etc. for problem-free access to files and peripheral devices
- Automatic configuration by the device
- 5 network connections with automatic cable type detection
- Designed for CAT5e, CAT6, CAT6A
- Designed for 1000 or 100 Mbps networks
- Supports the IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE802.3x and IEEE802.3az standards
- Desktop design
- Plug and play
- Each connection has its own LED
- The LEDs integrated into the switch show the connections' current operating mode
- Prepared for wall mounting
Rozsah dodávky
- 1 sieťový prepínač
- 1 napájací zdroj
- 1 používateľská príručka
Systémové požiadavky
- Vhodné pre každý operačný systém s funkciou siete
- Integrované sieťové pripojenie RJ-45
Poznámky pre spotrebiteľov
Maj na pamäti, že produkt nie je určený na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review