Širokopásmový káblový rozdeľovač, 2-násobný
00205230
Rozdeľuje prichádzajúce širokopásmové signály na dva káble
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Celokovové puzdro
Pevné celokovové puzdro na ochranu pred vonkajšími vplyvmi
Return path compatible
Pripojenie pre interaktívne použitie napr. DSL cez satelit
Fully shielded
Plne tienené vodiče pre maximálnu redukciu rušivých elektromagnetických vplyvov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prechodový útlm | 4 dB +/- 1dB |
| Frekvenčný rozsah | 5 - 862 MHz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Strieborná |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Izolácia | >= 20 dB |
Ďalšie informácie o produkte
- Rozdeľuje prichádzajúce širokopásmové signály na dva káble
- Rozdeľovač pre systémy GA / BB
Rozsah dodávky
- 1 rozdeľovač širokopásmového kábla
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
