Skartovač dokumentov "Prime M100", bezpečnostná trieda P5 T5 E4
00050590
Súkromné aj pracovné dokumenty: osobné a iné citlivé údaje by sa mali pred likvidáciou starostlivo roztrhať. Náš prémiový skartovač s rezom na čiastočky nedáva podvodníkom žiadnu šancu: jednoducho roztrhaj dôležité dokumenty a plastové karty.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
V súlade s GDPR vďaka bezpečnostnej úrovni P5
Bezpečné zničenie dôverných údajov: podľa normy DIN 66399 je tento skartovač dokumentov s bezpečnostnou úrovňou P5 vhodný na ničenie osobných údajov v papierovej podobe v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR)
Extra malé papierové trhacie kúsky
Čím menšie skartovania, tým väčší objem: Skartovačka dokumentov s rezaním častíc (mikro-rezom) vytvára extra malé papierové skartovania s rozmermi 2x12 mm a vytvára ešte väčší objem zbierky v košíku
Bezpečná likvidácia plastových kariet
Skartovačka na dokumenty a ďalšie: podávač papiera sa dá použiť aj na rýchle a bezpečné zničenie plastových kariet, či už magnetickými prúžkami, EC kartami alebo kreditnými kartami
Ochrana proti prehrievaniu
Ochrana pred predčasným poškodením: Aby sa predišlo chybám zariadenia, skartovačka dokumentov s ochranou proti prehrievaniu sa automaticky vypne a časom vychladne
Odolný voči svorkám
Jednoduché skartovanie dokumentov: Vďaka odolným voči sponkám kvalitným oceľovým hriadeľom skartovačka dokumentov tiež bez námahy skartuje zošívané súbory
10 listov naraz
Skartovačka papiera s dobrým rezným výkonom: skartovačka rozdrví až 10 listov papiera (80 g/m²) alebo 11 listov papiera (70 g/m²) v jednej reznej operácii
Odnímateľný košík
Jednoduchá likvidácia súborov: Zberná nádoba v skartovači sa dá jednoducho vybrať pre čistú a pohodlnú likvidáciu papierových skartov
Prevádzka do 15 minút nepretržite
For many documents: without annoying interruptions, the shredder works in continuous operation for max. 15 minutes at a time, perfect for shredding large quantities of paper
Hladko bežiaci motor
Či už papier, plast alebo sponka – skartovačka vykonáva svoju prácu skartovania mimoriadne potichu, čím vytvára nenápadný šum na pozadí od otvorených kancelárií až po domáce kancelárie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Veľkosť skartovaných kúskov (papier) | Micro 2 x 12 mm |
| Veľkosť skartovaných kúskov (plastová karta) | Micro 2 x 12 mm |
| Skartovanie | Magnetické prúžky Čipové karty Plastové karty Papier |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba | 380 W |
| Oddychový čas | 60 m |
| Hladina hluku | 62 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Prime |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| max. skartovací výkon - hárky papiera (70 g/m²) | 11 |
| max. skartovací výkon - hárky papiera (80 g/m²) | 10 |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 24.6 cm |
| Rozmer - výška | 51.9 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papiera | 20 l |
| Max. šírka papiera | 220 mm |
| Max. šírka plastových kariet | 220 mm |
| Max. nepretržitá prevádzka | 15 m |
| Max. rýchlosť rezania | 1.8 m/mn |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Bezpečnostná trieda | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-5 T-5 E-4 |
Ďalšie informácie o produkte
- Skartovač papiera pre domov a kanceláriu: - Mikrorezový skartovač na až 10 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm) naraz, tiež skartuje plastové karty v papierovom vstupe pre bezpečné zničenie konkrétnych dôverných a tajných údajov
- Funkcia automatického štartu / zastavenia: rezačské valce sa spustia automaticky hneď, ako sa vloží materiál na rozrezanie, a zastavia sa hneď, ako je proces drvenia dokončený, pre väčšie pohodlie a menej hluku
- Skartovačka s funkciou spätného chodu: obzvlášť užitočné, ak je potrebné uvoľniť zaseknutý dokument pomocou automatického a spätného tlačidla
- Ochranná trieda 3: profesionálna skartovačka zaručuje veľmi vysokú úroveň ochrany pre obzvlášť dôverné a tajné údaje na papieri (P5), magnetických nosičoch ako sú ID karty (T5) a elektronických nosičoch ako sú čipové karty (E4)
- Pohodlné a rýchle skartovanie aj širokého formátu US letter: 220 mm vstup a rýchlosť rezania 1,8 m/min
- Pohodlné podávanie, umiestnenie kdekoľvek: skartovačka na kolieskach sa ľahko presúva
- Súčasťou je vysúvateľný papierový kôš (20 litrov) s okienkom na kontrolu obsahu
- Jednoduché ovládanie pomocou 3 tlačidiel: Zap./Auto/Vyp., Spätný chod, Dopredný chod
- Ešte jednoduchšia prevádzka vďaka prehľadným LED indikátorom funkcií: „Napájanie“, „Preťaženie“, „Prehriatie“, „Plný kôš“, „Pohotovostný režim“
- Prémiová kvalita a vysoká flexibilita: vďaka kvalitnému reznému mechanizmu a praktickým komponentom je skartovačka vhodná ako profesionálne zariadenie do kancelárie, súkromnej domácnosti aj home office
Rozsah dodávky
- 1 skartovač dokumentov „Prime M100“
- 1 kôš s objemom 20 litrov
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Poznámka podľa normy DIN 66399:
Každá právnická alebo fyzická osoba je zodpovedná za bezpečnú likvidáciu všetkých dôverných, osobných a citlivých údajov v súlade s platnými zákonmi o ochrane údajov. Vo vlastnom záujme sa uisti, že ochrániš svoje alebo cudzie dôverné údaje pred akýmkoľvek prístupom tretích strán.
Táto skartovačka poskytuje ochranu údajov pre súkromných a kancelárskych používateľov a je vhodná na likvidáciu osobných údajov v súlade s GDPR.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review