Skartovač dokumentov "Prime M50CD-B", bezpečnostná trieda P5 T2 E2 O1
00050587
Skartovač papiera do domácnosti a kancelárie: mikrorezací skartovač na maximálne 5 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm) naraz, skartuje aj plastové karty a CD/DVD/Blu-ray, na bezpečné zničenie obzvlášť dôverných a tajných údajov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Samostatný podávač
Ničenie CD/DVD/Blu-ray a plastových kariet prostredníctvom samostatného podávača
V súlade s GDPR vďaka bezpečnostnej úrovni P5
Bezpečné zničenie dôverných údajov: podľa normy DIN 66399 je tento skartovač dokumentov s bezpečnostnou úrovňou P5 vhodný na ničenie osobných údajov v papierovej podobe v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR)
Extra malé papierové trhacie kúsky
Čím menšie skartovania, tým väčší objem: Skartovačka dokumentov s rezaním častíc (mikro-rezom) vytvára extra malé papierové skartovania s rozmermi 2x12 mm a vytvára ešte väčší objem zbierky v košíku
Ochrana proti prehrievaniu
Ochrana pred predčasným poškodením: Aby sa predišlo chybám zariadenia, skartovačka dokumentov s ochranou proti prehrievaniu sa automaticky vypne a časom vychladne
Odolný voči svorkám
Jednoduché skartovanie dokumentov: Vďaka odolným voči sponkám kvalitným oceľovým hriadeľom skartovačka dokumentov tiež bez námahy skartuje zošívané súbory
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Veľkosť skartovaných kúskov (CD/DVD/BluRay) | Rovný 15 |
| Veľkosť skartovaných kúskov (papier) | Micro 2 x 12 mm |
| Veľkosť skartovaných kúskov (plastová karta) | Rovný 15 |
| Skartovanie | Magnetické prúžky Čipové karty Plastové karty Papier Blu-ray CD DVD |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba | 220 W |
| Oddychový čas | 30 m |
| Hladina hluku | 68 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Prime |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| max. skartovací výkon - hárky papiera (70 g/m²) | 6 |
| max. skartovací výkon - hárky papiera (80 g/m²) | 5 |
| Rozmer - šírka | 31 cm |
| Rozmer - hĺbka | 16.4 cm |
| Rozmer - výška | 38 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papiera | 13 l |
| Max. šírka (CD/DVD/Blu-ray disk) | 125 mm |
| Max. šírka papiera | 220 mm |
| Max. šírka plastových kariet | 125 mm |
| Max. nepretržitá prevádzka | 2 m |
| Max. rýchlosť rezania | 2.5 m/mn |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Bezpečnostná trieda | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-5 O-1 T-2 E-2 |
Ďalšie informácie o produkte
- Skartovač papiera do domácnosti a kancelárie: mikrorezací skartovač na maximálne 5 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm) naraz, skartuje aj plastové karty a CD/DVD/Blu-ray, na bezpečné zničenie obzvlášť dôverných a tajných údajov
- Funkcia automatického štartu / zastavenia: rezačky sa spustia automaticky hneď, ako sa vloží materiál na skartovanie, a zastavia sa hneď po dokončení procesu skartovania pre väčšie pohodlie a menej hluku
- Funkcia spätného chodu: obzvlášť užitočná, ak je potrebné uvoľniť zaseknutý dokument pomocou automatického a spätného tlačidla
- Ochranná trieda 3: profesionálna skartovačka dokumentov zaručuje vynikajúcu ochranu pre mimoriadne dôverné alebo tajné údaje na papieri (P5)
- Pohodlné a rýchle skartovanie aj širokého formátu US letter: 220 mm vstup a rýchlosť rezania 2,5 m/min
- Súčasťou je papierový kôš (13 litrov) s okienkom na kontrolu obsahu
- Jednoduché ovládanie pomocou prepínača: Zapnuté/Automatické, Vypnuté, Spätný chod
- Bezpečnostný mechanizmus zabraňuje prevádzke, ak nie je hlava zariadenia správne vložená do papierového koša
- Prémiová kvalita v kompaktnom formáte: vďaka vysoko kvalitnému reznému mechanizmu a praktickým rozmerom je skartovačka vhodná ako profesionálne zariadenie do kancelárie, súkromnej domácnosti aj home office
Rozsah dodávky
- 1 skartovač dokumentov "Prime M50CD-B"
- 1 kôš s objemom 13 litrov
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Poznámka podľa normy DIN 66399:
Každá právnická alebo fyzická osoba je zodpovedná za bezpečnú likvidáciu všetkých dôverných, osobných a citlivých údajov v súlade s platnými zákonmi o ochrane údajov. Vo vlastnom záujme sa uisti, že ochrániš svoje alebo cudzie dôverné údaje pred akýmkoľvek prístupom tretích strán.
Táto skartovačka poskytuje ochranu údajov pre súkromných a kancelárskych používateľov a je vhodná na likvidáciu osobných údajov v súlade s GDPR.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
