Skartovač dokumentov "Prime M80", skartovač s bezpečnostnou úrovňou P5 T5 E4
00050589
Súkromné aj pracovné dokumenty: osobné a iné citlivé údaje by sa mali pred likvidáciou starostlivo roztrhať. Náš prémiový skartovač s rezom na čiastočky nedáva podvodníkom žiadnu šancu: jednoducho roztrhaj dôležité dokumenty a plastové karty.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
V súlade s GDPR vďaka bezpečnostnej úrovni P5
Bezpečné zničenie dôverných údajov: podľa normy DIN 66399 je tento skartovač dokumentov s bezpečnostnou úrovňou P5 vhodný na ničenie osobných údajov v papierovej podobe v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR)
Malý skartovač dokumentov pre vysoké nároky
Kompaktný dizajn na úrovni bezpečnosti P-5: optimalizovaný formát robí skartovačku malou a šetrí miesto, pričom zároveň spĺňa vysoké požiadavky na ochranu dát a objem papiera vďaka veľkému recyklačnému košu (20 litrov)
Extra malé papierové trhacie kúsky
Čím menšie skartovania, tým väčší objem: Skartovačka dokumentov s rezaním častíc (mikro-rezom) vytvára extra malé papierové skartovania s rozmermi 2x12 mm a vytvára ešte väčší objem zbierky v košíku
8-9 listov naraz
Skartovačka papiera s dobrým rezným výkonom: skartovačka rozdrví až 8 listov papiera (80 g/m²) alebo 9 listov papiera (70 g/m²) v jednej reznej operácii
Bezpečná likvidácia plastových kariet
Skartovačka na dokumenty a ďalšie: podávač papiera sa dá použiť aj na rýchle a bezpečné zničenie plastových kariet, či už magnetickými prúžkami, EC kartami alebo kreditnými kartami
Ochrana proti prehrievaniu
Ochrana pred predčasným poškodením: Aby sa predišlo chybám zariadenia, skartovačka dokumentov s ochranou proti prehrievaniu sa automaticky vypne a časom vychladne
Odolný voči svorkám
Jednoduché skartovanie dokumentov: Vďaka odolným voči sponkám kvalitným oceľovým hriadeľom skartovačka dokumentov tiež bez námahy skartuje zošívané súbory
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Veľkosť skartovaných kúskov (papier) | Micro 2 x 12 mm |
| Veľkosť skartovaných kúskov (plastová karta) | Micro 2 x 12 mm |
| Skartovanie | Magnetické prúžky Čipové karty Plastové karty Papier |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba | 400 W |
| Oddychový čas | 30 m |
| Hladina hluku | 68 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Prime |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| max. skartovací výkon - hárky papiera (70 g/m²) | 9 |
| max. skartovací výkon - hárky papiera (80 g/m²) | 8 |
| Rozmer - šírka | 32.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 20.8 cm |
| Rozmer - výška | 42 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papiera | 20 l |
| Max. šírka papiera | 220 mm |
| Max. šírka plastových kariet | 220 mm |
| Max. nepretržitá prevádzka | 5 m |
| Max. rýchlosť rezania | 2 m/mn |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Bezpečnostná trieda | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-5 T-5 E-4 |
Ďalšie informácie o produkte
- Skartovač papiera pre domáce a kancelárske použitie: - Mikrorezový skartovač na až 8 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm) naraz, zároveň skartuje plastové karty v papierovom vstupe pre bezpečné zničenie konkrétnych dôverných a tajných údajov
- Funkcia automatického štartu / zastavenia: rezačky sa automaticky spustia hneď, ako sa vloží materiál na skartovanie, a zastavia sa hneď po dokončení procesu pre väčšie pohodlie a menej hluku
- Skartovač papiera s funkciou spätného chodu: obzvlášť užitočné, ak je potrebné zaseknutý dokument uvoľniť pomocou automatického a spätného tlačidla
- Trieda ochrany 3: profesionálny skartovač zaručuje veľmi vysokú úroveň ochrany pre obzvlášť dôverné a tajné údaje na papieri (P5), magnetické nosiče dát ako ID karty (T5) a elektronické nosiče dát ako čipové karty (E4)
- Pohodlné a rýchle skartovanie aj širokého formátu US letter: 220 mm príjem a rýchlosť rezania 2 m/min
- Súčasťou je papierový kôš (20 litrov) s okienkom na kontrolu obsahu
- Praktická rukoväť na hlave zariadenia pre pohodlné vyprázdňovanie zberného kontajnera
- Jednoduché ovládanie cez prepínač: Zapnúť/Automaticky, Vypnúť, Spätný chod
- Ešte jednoduchšie ovládanie vďaka jasným LED indikátorom funkcií: „Napájanie“, „Preťaženie“, „Prehriatie“
- Bezpečnostný mechanizmus zabraňuje spusteniu, ak nie je hlava zariadenia správne zasunutá do papierového koša
- Prémiová kvalita v kompaktnom formáte: vďaka vysoko kvalitnému reznému mechanizmu a praktickým rozmerom je skartovač vhodný ako profesionálne zariadenie do kancelárie, súkromnej domácnosti aj home office
Rozsah dodávky
- 1 skartovač dokumentov „Prime M80“
- 1 20-litrový kôš
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Poznámka podľa normy DIN 66399:
Každá právnická alebo fyzická osoba je zodpovedná za bezpečnú likvidáciu všetkých dôverných, osobných a citlivých údajov v súlade s platnými zákonmi o ochrane údajov. Vo vlastnom záujme sa uisti, že ochrániš svoje alebo cudzie dôverné údaje pred akýmkoľvek prístupom tretích strán.
Táto skartovačka poskytuje ochranu údajov pre súkromných a kancelárskych používateľov a je vhodná na likvidáciu osobných údajov v súlade s GDPR.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review