Skartovač dokumentov "Safe Auto M1200", bezpečnostná trieda P4 T4 E3
00050591
Mikrorezací skartovač s automatickým podávaním papiera až do 120 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm), rozrezáva aj plastové karty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Extra malé papierové trhacie kúsky
Extra malé papierové útržky pre väčší objem zbierky v košíku
Odnímateľný košík
Odnímateľný košík na likvidáciu papierových trhaní
Odolný voči svorkám
Odolné voči sponkám kvalitné násady nože vyrobené z ocele
V súlade s GDPR
Táto skartovačka je vhodná na ničenie osobných údajov v papierovej podobe v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR)
Automatický podávač papiera
Funkcia automatického podávania: Stačí vložiť stohy papiera do automatického podávača papiera a skartovač dokumentov urobí zvyšok efektívne a nezávisle
Podávač papiera na plastové karty
Plastové karty sa ničia manuálnym podávačom papiera
Hladko bežiaci motor
Či už papier, plast alebo sponka – skartovačka vykonáva svoju prácu skartovania mimoriadne potichu, čím vytvára nenápadný šum na pozadí od otvorených kancelárií až po domáce kancelárie
Ochrana proti prehrievaniu
Zariadenie sa automaticky vypne v prípade prehriatia, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Veľkosť skartovaných kúskov (papier) | Micro 4 x 20 mm |
| Veľkosť skartovaných kúskov (plastová karta) | Micro 4 x 20 mm |
| Skartovanie | Magnetické prúžky Čipové karty Plastové karty Papier |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba | 80 W |
| Oddychový čas | 60 m |
| Hladina hluku | 60 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Safe |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| max. skartovací výkon - hárky papiera (70 g/m²) | 125 |
| max. skartovací výkon - hárky papiera (80 g/m²) | 120 |
| Rozmer - šírka | 37 cm |
| Rozmer - hĺbka | 26 cm |
| Rozmer - výška | 52.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papiera | 25 l |
| Max. šírka papiera | 225 mm |
| Max. šírka plastových kariet | 225 mm |
| Max. nepretržitá prevádzka | 60 m |
| Max. rýchlosť rezania | 2.2 m/mn |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Bezpečnostná trieda | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Ďalšie informácie o produkte
- Mikrorezací skartovač s automatickým podávaním papiera až do 120 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm), rozrezáva aj plastové karty
- Súčasné automatické a manuálne podávanie papiera možné
- Pre až 5 listov papiera formátu DIN A4 (80 gsm) v manuálnom režime, taktiež drví plastové karty v manuálnom podávaní papiera
- Papier so spinkami možno drviť v automatickom aj manuálnom podávaní papiera
- 60 minút nepretržitého drvenia v automatickom režime
- Funkcia automatického štartu / zastavenia: rezačky sa automaticky spustia, keď sa vloží materiál na drvenie, a zastavia sa po dokončení procesu drvenia
- Automatická spätná funkcia pri zaseknutí papiera
- Obsahuje vysúvateľný papierový kôš (25 litrov) s okienkom na kontrolu obsahu
- S kolieskami pre pohodlné presúvanie
- LED indikátor „Kôš plný“
- LED indikátor „Prehriatie“
- LED indikátor „Zapnuté“
Rozsah dodávky
- 1 skartovač dokumentov „Safe Auto M1200“
- 1 kôš s objemom 25 litrov
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Poznámka podľa normy DIN 66399:
Každá právnická alebo fyzická osoba je zodpovedná za bezpečnú likvidáciu všetkých dôverných, osobných a citlivých údajov v súlade s platnými zákonmi o ochrane údajov. Vo vlastnom záujme sa uisti, že ochrániš svoje alebo cudzie dôverné údaje pred akýmkoľvek prístupom tretích strán.
Táto skartovačka poskytuje ochranu údajov pre súkromných a kancelárskych používateľov a je vhodná na likvidáciu osobných údajov v súlade s GDPR.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review