Skartovač dokumentov "Safe X100CD", bezpečnostná trieda P4 T4 E3
00050585
Krížový skartovač na naraz až 10 listov papiera formátu DIN A4 (80 g/m²), ktorý zároveň skartuje CD / DVD / Blu-ray disky a plastové karty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Odolný voči svorkám
Odolné voči sponkám kvalitné násady nože vyrobené z ocele
Dôkaz s kancelárskou sponkou
Odolné voči kancelárskym sponkám kvalitné násady noža vyrobené z tvrdenej špeciálnej ocele
Podávač papiera na plastové karty
Plastové karty sa tiež ničia cez podávač papiera
Samostatný podávač
Ničenie CD/DVD/Blu-ray prostredníctvom samostatného privádzača
V súlade s GDPR
Táto skartovačka je vhodná na ničenie osobných údajov v papierovej podobe v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR)
Ochrana proti prehrievaniu
Zariadenie sa automaticky vypne v prípade prehriatia, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Veľkosť skartovaných kúskov (CD/DVD/BluRay) | 30 mm Rovný |
| Veľkosť skartovaných kúskov (papier) | 4 x 40 mm Krížový |
| Veľkosť skartovaných kúskov (plastová karta) | 4 x 40 mm Krížový |
| Skartovanie | Magnetické prúžky Čipové karty Plastové karty Papier Blu-ray CD DVD |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba | 460 W |
| Oddychový čas | 30 m |
| Hladina hluku | 72 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Safe |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| max. skartovací výkon - hárky papiera (70 g/m²) | 11 |
| max. skartovací výkon - hárky papiera (80 g/m²) | 10 |
| Rozmer - šírka | 34 cm |
| Rozmer - hĺbka | 17 cm |
| Rozmer - výška | 39 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papiera | 15 l |
| Max. šírka (CD/DVD/Blu-ray disk) | 120 mm |
| Max. šírka papiera | 220 mm |
| Max. šírka plastových kariet | 220 mm |
| Max. nepretržitá prevádzka | 2 m |
| Max. rýchlosť rezania | 2 m/mn |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Bezpečnostná trieda | 2 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Ďalšie informácie o produkte
- Krížový skartovač na naraz až 10 listov papiera formátu DIN A4 (80 g/m²), ktorý zároveň skartuje CD / DVD / Blu-ray disky a plastové karty
- Funkcia automatického štartu/zastavenia: rezačky sa spustia automaticky hneď, ako sa do nich vloží materiál na skartovanie, a zastavia sa hneď, ako je proces skartovania dokončený
- Funkcia spätného chodu: obzvlášť užitočná, ak je potrebné uvoľniť zaseknutý dokument pomocou automatického a spätného tlačidla
- Súčasťou je papierový kôš (15 litrov) s okienkom na sledovanie obsahu
- LED indikátor funkcie „Power“
- LED indikátor funkcie „Prehriatie“
- Bezpečnostný mechanizmus zabraňuje prevádzke, ak nie je hlava zariadenia správne vložená do papierového koša
Rozsah dodávky
- 1 skartovač dokumentov „Safe X100CD“
- 1 15-litrový kôš
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Poznámka podľa normy DIN 66399:
Každá právnická alebo fyzická osoba je zodpovedná za bezpečnú likvidáciu všetkých dôverných, osobných a citlivých údajov v súlade s platnými zákonmi o ochrane údajov. V záujme vlastnej ochrany sa uisti, že svoje vlastné alebo cudzie dôverné údaje ochrániš pred prístupom tretích strán.
Tento skartovač poskytuje ochranu údajov pre súkromných a kancelárskych používateľov a je vhodný na likvidáciu osobných údajov v súlade s GDPR.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review