Skartovač dokumentov "Safe X40-W", bezpečnostná trieda P4 T4 E3
00050583
Skartovačka s priečnym rezom pre až 4 listy papiera formátu DIN-A4 (80 g/m²) naraz, vhodná aj na skartovanie plastových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Odolný voči svorkám
Odolné voči sponkám kvalitné násady nože vyrobené z ocele
Podávač papiera na plastové karty
Plastové karty sa tiež ničia cez podávač papiera
V súlade s GDPR
Táto skartovačka je vhodná na ničenie osobných údajov v papierovej podobe v súlade s Všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR)
Kompaktné a bezpečné
Malý, ale mohutný: Vďaka svojim kompaktným rozmerom je skartovač stolov obzvlášť vhodný pre malé kancelárie a domáce kancelárie s malým priestorom a zároveň presviedča z hľadiska ochrany údajov
Ochrana proti prehrievaniu
Zariadenie sa automaticky vypne v prípade prehriatia, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť Kancelária |
| Veľkosť skartovaných kúskov (papier) | Krížový 4x33 mm |
| Veľkosť skartovaných kúskov (plastová karta) | Krížový 4x33 mm |
| Skartovanie | Magnetické prúžky Čipové karty Plastové karty Papier |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba | 210 W |
| Oddychový čas | 30 m |
| Hladina hluku | 64 dB |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Safe |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| max. skartovací výkon - hárky papiera (70 g/m²) | 4 |
| max. skartovací výkon - hárky papiera (80 g/m²) | 4 |
| Rozmer - šírka | 29.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 15.5 cm |
| Rozmer - výška | 20.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papiera | 8 l |
| Max. šírka papiera | 220 mm |
| Max. šírka plastových kariet | 220 mm |
| Max. nepretržitá prevádzka | 2 m |
| Max. rýchlosť rezania | 1.8 m/mn |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Bezpečnostná trieda | 2 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Ďalšie informácie o produkte
- Skartovačka s priečnym rezom pre až 4 listy papiera formátu DIN-A4 (80 g/m²) naraz, vhodná aj na skartovanie plastových kariet
- Funkcia automatického spustenia / zastavenia: rezačky sa automaticky spustia hneď, ako sa vloží materiál na drvenie, a zastavia sa hneď, ako je proces drvenia dokončený
- Funkcia spätného chodu: obzvlášť užitočná, ak je potrebné uvoľniť zaseknutý dokument pomocou automatického a spätného tlačidla
- Súčasťou je košík na papier (8 litrov) s okienkom na sledovanie obsahu
- Bezpečnostný mechanizmus zabraňuje prevádzke, ak nie je hlava zariadenia správne zasunutá do košíka na papier
Rozsah dodávky
- 1 skartovač dokumentov "Safe X40-W"
- 1 8-litrový kôš
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Poznámka podľa normy DIN 66399:
Každá právnická alebo fyzická osoba je zodpovedná za bezpečnú likvidáciu všetkých dôverných, osobných a citlivých údajov v súlade s platnými zákonmi o ochrane údajov. Vo vlastnom záujme sa uisti, že ochrániš svoje alebo cudzie dôverné údaje pred akýmkoľvek prístupom tretích strán.
Táto skartovačka poskytuje ochranu údajov pre súkromných a kancelárskych používateľov a je vhodná na likvidáciu osobných údajov v súlade s GDPR.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Aký význam majú skratky P, F, O, T, H a E bezpečnostných úrovní (podľa DIN 66399) pre skartovače dokumentov?
Skratky P, F, O, T, H a E označujú typy nosičov súborov, ktoré je možné skartovať pomocou skartovača dokumentov:
P: Papier, film a iné formy tlače
F: Film, mikrofilm, fólia
O: optické nosiče dát (CD a DVD)
T: magnetické nosiče dát (napr. diskety a identifikačné karty)
H: Pevné disky s magnetickým nosičom dát
E: Elektronické nosiče dát (napr. pamäťové kľúče, čipové karty a polovodičové pevné disky)
Príklad: Bezpečnostná úroveň P-2 znamená, že skartovač dokumentov môže skartovať papier, film a iné tlačové formuláre, ktoré spĺňajú bezpečnostnú úroveň 2 (napr. interné pracovné pokyny, cestovné pokyny).
Aký význam majú triedy ochrany a úrovne bezpečnosti (podľa DIN 66399) skartovačov dokumentov?
Skartovače dokumentov sú rozdelené na ochranné triedy a úrovne bezpečnosti, ktoré ukazujú, ktoré dáta je možné skartovať:
Trieda ochrany 1: Bežné požiadavky na ochranu interných údajov
- Úroveň bezpečnosti 1: Katalógy, brožúry
- Úroveň bezpečnosti 2: všeobecné interné pracovné pokyny, cestovné pokyny, formuláre
Trieda ochrany 2: Vysoké požiadavky na ochranu dôverných a obzvlášť citlivých údajov
- Úroveň bezpečnosti 3: Ponuky, objednávky s adresnými údajmi osôb
- Úroveň bezpečnosti 4: Personálne údaje, pracovné zmluvy, súvahy, daňové dokumenty osôb
Trieda ochrany 3: Veľmi vysoké požiadavky na ochranu obzvlášť dôverných a tajných údajov
- Bezpečnostná úroveň 4: Personálne údaje, pracovné zmluvy, súvahy, daňové dokumenty osôb (v súlade s GDPR!)
- Úroveň bezpečnosti 5: lekárske správy, stavebné plány, strategické dokumenty
- Úroveň bezpečnosti 6: Výskumné a vývojové dokumenty
- Úroveň bezpečnosti 7: Údaje z spravodajských alebo vojenských oblastí
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
