Skladacia pomôcka na čítanie, bez rámu, kovová, Gun, +2,5 dpt
00096286
Skladacia pomôcka na čítanie s cestovným puzdrom do tvojej kabelky, batohu a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál rámu | Kov |
| Materiál šošoviek | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba rámu | Gun |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka straníc | 12.2 cm |
| Šírka rámu | 13.1 cm |
| Výška šošoviek | 2.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Čítacia pomôcka |
| Dioptrie | +2,5 |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| ISO štandard | EN ISO 14139:2010 |
Ďalšie informácie o produkte
- Skladacia pomôcka na čítanie s cestovným puzdrom do tvojej kabelky, batohu a pod.
- Ultra kompaktný dizajn, ideálny na cestovanie
- Dá sa uložiť kdekoľvek, aby šetril miesto
- Vysoká kvalita a nadčasovosť vďaka bezrámovému kovovému dizajnu
- Ľahké plastové šošovky pre pohodlné nosenie
- Ideálne ako druhá alebo náhradná pomôcka na čítanie
Rozsah dodávky
- 1 skladací pomôcka na čítanie
- 1 cestovné puzdro
Poznámky pre spotrebiteľov
Len vhodné na blízke videnie a čítanie.
Pravidelná očná prehliadka u kvalifikovaného odborníka je jediný spôsob, ako zabezpečiť optimálne videnie a skontrolovať zdravie tvojich očí.
Nie je vhodné na dlhodobé používanie. Nepoužívaj počas riadenia vozidiel.
Nie je vhodné na sledovanie na diaľku. Nepoužívaj ako ochranné okuliare.
Pokyny:
uchovávaj v puzdre a nevystavuj extrémnemu teplu bez ochrany.
Čisti jemnou mydlovou vodou. Osuš mäkkou handričkou bez chĺpkov.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review