Skye, budík, tichý chod, biely
00222212
Budík s analógovým zobrazením času a času budenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 11.2 cm |
| Hmotnosť | 154 g |
| Rozmer - šírka | 11.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 12 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s analógovým zobrazením času a času budenia
- Biela ciferník s čiernymi arabskými číslicami
- Štýlový, lesklý dizajn, ktorý sa hodí do každej spálne
- Dá sa nastaviť jeden čas budíka
Rozsah dodávky
- 1 budík "Skye"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nesúťažné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zverte príslušnému odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky záruky.
- Udržuj deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov na likvidáciu odpadu.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
Varovanie - Batérie
- Určite dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si pokyny k správnemu výberu batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Neukladaj batérie na skrat.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať jedovaté a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s inými predmetmi.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
