Slúchadlá "Calm", do uší, mikrofón, ochrana kábla, USB‑C, piesková
00221793
Extra malé silikónové slúchadlá do uší sa dokonale prispôsobia každému zvukovodu, pričom mini verzie Unisize slúchadiel zaručujú príjemné nosenie a pevné uchytenie.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Ochrana proti záhybom
Ochrana proti prelomeniu medzi slúchadlom a káblom zabraňuje pretrhnutiu kábla a tým predlžuje životnosť
Multi-Control
Ovládať hlavné funkcie vášho smartfónu bez toho, aby ste zariadenie zdvihli
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládanie: podporuje existujúcich hlasových asistentov Siri a Google Assistant
Ultraľahké slúchadlá
Ľahší ako guľôčkové pero: S hmotnosťou len 10 gramov je slúchadlá do uší pohodlné na nosenie – aj na dlhšie obdobie
Funkcia diaľkového ovládania hudby
Podporuje funkciu diaľkového ovládania hudby s prehrávaním/pauzou/stopovaním dopredu/stopovaním späť
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón Cestovanie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 20 Hz - 16 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 16 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Piesková |
| Farba | Piesková |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 6 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Extra malé silikónové slúchadlá do uší sa dokonale prispôsobia každému zvukovodu, pričom mini verzie Unisize slúchadiel zaručujú príjemné nosenie a pevné uchytenie.
- Flexibilné silikónové puzdro slúchadiel: takmer nepostrehnuteľné pri nosení, takže nič netlačí na tvoje ucho, napríklad ani pri ležaní!
- Odolné proti poškriabaniu, pružné silikónové puzdro (slúchadlá a konektor)
- Jednoduché čistenie
- Žiadne batérie ani nabíjateľné batérie – slúchadlá sú vždy pripravené na použitie
- Nie je potrebné WLAN ani Bluetooth
Rozsah dodávky
- 1 slúchadlá „Calm“
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
