Slúchadlá "Fun C", On‑Ear, mikrofón, jednostranný kábel, USB‑C, zelené
00221816
Zábava – pre všetkých, ktorí vedia, že zvuk hudby je rovnako dôležitý ako kvalita hovoru. Jedným stlačením tlačidla môžeš prepnúť zo svojej obľúbenej pesničky na pracovný hovor pre tvoj ďalší pitch. Super pružný dizajn v veselo zelenej farbe vyzerá na tvojej hlave obzvlášť skvelo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre vychutnávanie hudby s väčšou voľnosťou pohybu
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pre pohodlné vychutnávanie hudby aj počas dlhšieho času
Nastaviteľná čelenka
Slúchadlá majú individuálne nastaviteľnú čelenku, ktorá sa prispôsobuje tvaru vašej hlavy
Mäkké náušnice
Mäkké náušníky poskytujú väčšie pohodlie
Multi-Control
Ovládať hlavné funkcie vášho smartfónu bez toho, aby ste zariadenie zdvihli
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládanie: podporuje existujúcich hlasových asistentov Siri a Google Assistant
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníkov | Imitácia kože |
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100Hz - 10KHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 140 g |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | On-Ear |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
Ďalšie informácie o produkte
- Hudobný spoločník do každej situácie: s náhlavnými stereo slúchadlami na uši si môžeš oddýchnuť, počúvať svoju obľúbenú hudbu a pohodlne prijímať a uskutočňovať hovory
- Žiadne batérie ani nabíjateľné batérie - slúchadlá sú vždy pripravené na použitie
- Nie je potrebná WLAN ani Bluetooth - pripojenie cez USB Type C konektor
Rozsah dodávky
- 1 slúchadlá Fun C
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
