Slúchadlá "Fun", na uši, mikrofón, jednostranné vedenie kábla, čierna
00184145
Zábava – pre každého, kto vie, že zvuk hudby je rovnako dôležitý ako kvalita hovoru. Jediným stlačením tlačidla môžeš prepnúť zo svojej obľúbenej pesničky na pracovný hovor pre svoju ďalšiu prezentáciu. Super pružný dizajn v štýlovom čiernom prevedení vyzerá na tvojej hlave obzvlášť skvelo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Pozlátený kolík
Pozlátený povlak konektora zabezpečuje bezpečný prenos signálu pre lepšiu kvalitu zvuku
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre vychutnávanie hudby s väčšou voľnosťou pohybu
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pre pohodlné vychutnávanie hudby aj počas dlhšieho času
Naklápacie náušníky
Náušnice, ktoré sa dajú nakloniť na oboch stranách, sa ideálne prispôsobia tvaru vašej hlavy
Nastaviteľná čelenka
Slúchadlá majú individuálne nastaviteľnú čelenku, ktorá sa prispôsobuje tvaru vašej hlavy
Mäkké náušnice
Mäkké náušníky poskytujú väčšie pohodlie
Multi-Control
Ovládať hlavné funkcie vášho smartfónu bez toho, aby ste zariadenie zdvihli
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Textil |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 119 g |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo headset |
| Dizajn | On-Ear |
| Citlivosť slúchadiel | 100 dB/mW |
| Citlivosť mikrofónu | -38 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Slúchadlá na uši „Fun“ so stereofónnym zvukom – oddychuj a počúvaj svoju obľúbenú hudbu, ale už nikdy nezmeškaj ďalší hovor
- Žiadne batérie ani nabíjateľné batérie - slúchadlá sú vždy pripravené na použitie
- Nie je potrebné WLAN ani Bluetooth - pripojenie cez 3,5 mm jack konektor
Rozsah dodávky
- 1 slúchadlá „Fun“
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dohľadom, aby sa s produktom nehrali.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetké servisné práce zverte odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj a nešúchaj kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravu a svoje okolie.
Varovanie – Vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, vyhýbaj sa dlhodobému počúvaniu pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkom čase.
- Používanie produktu znižuje schopnosť vnímať zvuky okolia. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review















