Slúchadlá „Gloss“, do uší, čierne
00184131
Ak si fanúšikom hudby a nechceš, aby ti vonkajší hluk nejako prekážal, "Gloss" je pre teba tou správnou voľbou. Slúchadlo bez zbytočných zložiek. Len čistá hudba!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Farba | Tmavošedá / Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Citlivosť | 96 dB/mW |
Ďalšie informácie o produkte
- Slúchadlá do uší s názvom "Gloss" - hudobný spoločník do každej situácie
- Žiadne batérie ani nabíjateľné batérie - slúchadlá sú vždy pripravené na použitie
- Nie je potrebné WLAN ani Bluetooth - pripojenie cez 3,5 mm jack konektor
Rozsah dodávky
- 1 pár slúchadiel "Gloss"
- 3 páry silikónových náušníkov rôznych veľkostí (S, M, L)
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dohľadom, aby sa s produktom nehrali.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetké servisné práce zverte odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj a nešúchaj kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravu a svoje okolie.
Varovanie – Vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, vyhýbaj sa dlhodobému počúvaniu pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkom čase.
- Používanie produktu znižuje schopnosť vnímať zvuky okolia. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















