Slúchadlá "Noble", do uší, mikrofón, ochrana kábla, 3,5 mm, biele
00221801
Stereo slúchadlá do uší na prehrávanie hudby s integrovanou telefónnou funkciou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Ochrana proti záhybom
Ochrana proti prelomeniu medzi slúchadlom a káblom zabraňuje pretrhnutiu kábla a tým predlžuje životnosť
Multi-Control
Ovládať hlavné funkcie vášho smartfónu bez toho, aby ste zariadenie zdvihli
Priamy prístup k Google Assistant
Podporuje existujúceho hlasového asistenta Google Assistant
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 14 mm |
| Hmotnosť | 16 g |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo headset |
| Dizajn | Kôstky do uší |
| Citlivosť slúchadiel | 94 dB/mW |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Stereo slúchadlá do uší na prehrávanie hudby s integrovanou telefónnou funkciou
- Pre zariadenia s pripojením 3,5 mm
- Žiadne batérie ani nabíjateľné batérie – slúchadlá sú vždy pripravené na použitie
- Nie je potrebné WLAN ani Bluetooth
- Dĺžka kábla: 120 cm – kábel poskytuje dostatok voľnosti pohybu
Rozsah dodávky
- 1 slúchadlá „Noble“
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review















