Slúchadlá „Slight II“, na uši, čierne
00221783
Slúchadlá na uši "Slight II" so stereo zvukom - hudobný spoločník do každej situácie
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nastaviteľná čelenka
Slúchadlá majú individuálne nastaviteľnú čelenku, ktorá sa prispôsobuje tvaru vašej hlavy
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Kov |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 27 mm |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | On-Ear |
| Citlivosť | 100 dB/mW |
Ďalšie informácie o produkte
- Slúchadlá na uši "Slight II" so stereo zvukom - hudobný spoločník do každej situácie
- Dĺžka kábla: 120 cm
Rozsah dodávky
- 1 slúchadlá "Slight II"
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

















