Smartphone držiak, 8,2 cm, 1/4"
00004637
Od zavedenia smartfónov sa selfie, blogy a video denníky stali formou sebavyjadrenia. Tento držiak Hama je jednoduchý spôsob, ako robiť lepšie selfie, a umožňuje ti priskrutkovať smartfón na monopod, čím rozšíri tvoje fotografické možnosti.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 8.2 cm |
| Šírka zariadenia | 5.5 cm |
| Hmotnosť | 138 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Statívový držiak mobilného telefónu |
| Upevnenie | Statívový závit 1/4" |
| Max. nosnosť | 0.3 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- S týmto držiakom je možné pripevniť všetky smartfóny na statívy s 1/4" montážou na statív
- Univerzálny držiak so skrutkovým pripojením pre zariadenia bez závitu na statív
- Mimoriadne flexibilný, pre šírku smartfónu od 5,5 do 8,2 cm (v horizontálnom formáte)
- Kompaktný dizajn
- Na selfie fotky a videá, ideálny pre video denníky, blogy, dovolenky a život na cestách
- Len v kombinácii so statívmi so závitom 1/4" alebo s teleskopickými tyčami
- Koniec trasúcim sa a nakloneným selfie
- Svorkový pružinový držiak a vybranie na povrchu zabezpečujú pevný úchop, zatiaľ čo guma a penové polstrovanie chránia kryt pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 držiak na smartphone
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review