Smerový mikrofón "RMN Uni", pre príslušenstvo topánky
00004647
Pre lepšie audio a video nahrávky so smartfónmi, tabletmi, fotoaparátmi, kamerami, notebookmi, počítačmi a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pre všetky zariadenia
Od smartfónov po kamery – či už bloger alebo filmár: Mikrofón je vhodný pre všetky zariadenia
Anti-shock frame
Anti-shock frame tlmiaci chvenie absorbuje mechanické vibrácie a rušivé zvuky
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 50 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 0.32 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Video mikrofón |
| Prevedenie | Mono |
| Citlivosť | -32 dB +/- 3 dB |
| Typ mikrofónu | Dynamický |
| Smerová charakteristika | Smerová |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre lepšie audio a video nahrávky so smartfónmi, tabletmi, fotoaparátmi, kamerami, notebookmi, počítačmi a pod.
- Pasívny, dynamický smerový mikrofón
- Plug & Play: napájanie pochádza zo zariadenia, ktoré používaš; batéria nie je potrebná
- Hliníkové puzdro
- Kompaktný, ľahký a výkonný
- Rám s tlmením vibrácií a ochranou proti otrasom absorbuje mechanické vibrácie a šum
- Ochrana proti vetru pre lepšiu kvalitu vonkajších nahrávok
- S taštičkou na bezpečné uloženie
- S bleskovou päticou a závitom na statív 1/4" (6,4 mm)
- 1 x 3,5 mm TRRS konektor (pre smartfón, Mac, notebook, PC), dĺžka kábla cca 32 cm
- 1 x 3,5 mm TRS konektor (pre DSLR, kameru, audio rekordéry), priestorovo úsporný špirálový kábel, ktorý zabraňuje zamotaniu káblov
Rozsah dodávky
- 1 "Uni" smerový mikrofón
- 1 rám proti otrasom
- 1 3,5 mm TRRS konektor
- 1 3,5 mm TRS konektor
- 1 veterný štít
- 1 skladovacia taška
Poznámky pre spotrebiteľov
Nie je vhodné pre počítače Dell.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review