Špirálový zámok na bicykel s kódom, 120 cm, čierny
00178111
Ľudia žijúci v meste si zvyčajne berú bicykel na nákupy. Aby ste sa však nestali obeťou krádeže bicykla, určite by ste mali mať zámok na bicykel, ako je tento od Hama. Zvoľ si štvormiestny kód, zadaj ho a zamkni zámok. Pokoj na duši zaručený! Skvelé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer kábla | 12 mm |
| Hmotnosť | 0 g |
| Rozmer - dĺžka | 120 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámok |
Ďalšie informácie o produkte
- špirálový zámok s kódom na zabezpečenie bicykla, motocykla alebo na univerzálne použitie
- Oceľový kábel s plastovým plášťom na ochranu pred poškodením laku
- Zámok so 4-miestnym číselným kódom s možnosťou výberu kombinácie
- Praktický držiak na prepravu pre jednoduché uchytenie na sedlovú trubku
- Špirálový kábel možno použiť aj na zamykanie viacerých bicyklov spolu
Rozsah dodávky
- 1 špirálový zámok na bicykel s kódom
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review