Športové púzdro na ruku na behanie, 6,5"–6,9", vodeodolné, čierne
00019861
Športový zosilňovač zvuku: s vreckom na rameno vyrobeným z odolného syntetického elastánu na tvoje horné rameno budeš mať vždy svoju obľúbenú playlistu so sebou a zároveň ťa budú môcť zastihnúť aj počas behania.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Strieborný reflektor
Reflektorová bežecká taška: strieborný reflektor pre lepšiu viditeľnosť za súmraku a v tme
Operácia vo vašom vrecku
Priehľadné obal na mobilný telefón: Smartfón je možné ovládať cez dotykový film
Nastaviteľné so suchým zipsom
Športové vrecko na mobilný telefón pre S až XL: Vrecko na hornej časti paže sa dá nastaviť suchým zipsom – takže cvičenie a šport sú zábavné pre každého
Pevné a pevné držanie
Žiadne šmýkanie: protišmykový materiál a dvojitá slučka pripevnia bežeckú tašku na hornú časť ramena
Bočné vrecko vpredu
Na dôležité drobnosti: vrecko na zips vpredu na slúchadlá, kľúče, horčík alebo všetky drobnosti, ktoré potrebujete na športové aktivity
Vrecko na chrbte
Peniaze a podobné veci si tiež nájdu svoje miesto: EC karta alebo bankovka sa zmestí do suchého zipsu na zadnej strane vrecka na ruke – napríklad pre pivnú záhradu medzi nimi na veľkom kruhu
Vodoodpudivý, syntetický elastán
Či už voda strieka alebo sa potí: Mobilný telefón je optimálne chránený vodoodpudivým syntetickým elastanom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pohlavie | Unisex |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Textil Syntetický elastan |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Active Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vnútorná šírka | 8 cm |
| Vnútorná výška | 15.8 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Suchý zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Športový zosilňovač zvuku: s vreckom na rameno vyrobeným z odolného syntetického elastánu na tvoje horné rameno budeš mať vždy svoju obľúbenú playlistu so sebou a zároveň ťa budú môcť zastihnúť aj počas behania.
- Pre smartfóny s veľkosťou displeja 6,5" - 6,9" alebo rozmermi do 16,8 cm x 8,0 cm
- Väčšia sloboda pohybu: Maj obe ruky voľné na šport s taštičkou na mobil na horné rameno
- Športový pás na rameno pre horné ramená s obvodom 28 cm - 41 cm
- Príjemné na nosenie
Rozsah dodávky
- 1 športový zápästný popruh
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj citlivosť displeja mobilného telefónu a vykonaj príslušné nastavenia na telefóne, aby fungovanie v puzdre na mobilnom telefóne bolo normálne.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review