Sťahovacie pásky, 4,8 x 300 mm, čierne, 50 kusov
00221001
Ideálne na trvalé upevnenie a zväzovanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti, záhrade a pri voľnočasových aktivitách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
For leisure, garden and household
Resistant to alcohols, oils, greases, water, paints, varnishes, automotive fuels, etc.
Permanent connection
Self-locking cable ties with disposable fastener for permanent bundling or fixation
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 50 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 30 cm |
| Max. priemer | 7.6 cm |
| Rozmer - šírka | 0.48 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Káblové a suché zipsy |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -40°C až 85°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na trvalé upevnenie a zväzovanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti, záhrade a pri voľnočasových aktivitách
- Zvini a zabezpeč káble alebo iné predmety doma, pri kempovaní alebo v dielni: jednoducho pretiahni úzky koniec popruhu cez pracku a zatiahni, aby si vytvoril požadovanú veľkosť zväzku
- Odolné voči UV žiareniu, takže sú vhodné aj na vonkajšie použitie
- Ak je to potrebné, môžu sa spojiť aj 2 sťahovacie pásky a vytvoriť tak jednu dlhú na zabezpečenie väčších zväzkov
Rozsah dodávky
- 50 sťahovacích pásikov
Poznámky pre spotrebiteľov
- Aby si mohol neskôr káble z balíka odstrániť, je najlepšie neťahať sťahovaciu pásku úplne na doraz.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review