Sťahovacie pásky s popisným políčkom, 98 mm, prírodné, 25 kusov
00221003
Ideálne na trvalé upevnenie, zväzovanie a označovanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti, záhrade a pri voľnočasových aktivitách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
For leisure, garden and household
Resistant to alcohols, oils, greases, water, paints, varnishes, automotive fuels, etc.
Permanent connection
Self-locking cable ties with disposable fastener for permanent bundling or fixation
Labelling and marking
Order in the cable tangle: writeable surface for a better cable overview
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Prírodný |
| Farba | Béžová |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 25 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 10 cm |
| Max. priemer | 2.5 cm |
| Rozmer - šírka | 2.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Viazač káblov |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -40°C až 85°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na trvalé upevnenie, zväzovanie a označovanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti, záhrade a pri voľnočasových aktivitách
- Zviaž a zabezpeč káble alebo iné predmety doma, pri kempovaní alebo v dielni: jednoducho pretiahni úzky koniec pásky cez pracku a zatiahni podľa veľkosti jednotlivého zväzku
- Na štítok na sťahovacej páske sa dá písať buď horúcou fóliovou tlačou, alebo nepremokavými fixkami
- To umožňuje jasné a trvalé označenie funkcie alebo pôvodu kábla
- Veľkosť štítkového poľa: 12 x 24 mm
- Odolný voči UV žiareniu, preto vhodný aj na vonkajšie použitie
Rozsah dodávky
- 25 stiahnutí káblov
Poznámky pre spotrebiteľov
- Aby si mohol neskôr káble z balíka odstrániť, je najlepšie nezaťahovať sťahovaciu pásku úplne na doraz.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review