Statív STAR 62 s taškou
00004162
Statív "Star 62" zabezpečuje vynikajúce zábery pri horizontálnych náklonoch a vertikálnych panorámach a je ideálny pre amatérskych aj profesionálnych fotografov. Má kľuku na plynulé nastavenie výšky stredovej tyče a obsahuje vodováhu pre presné, vyrovnané fotografie.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Champagne |
| Série | Star 62 |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1500 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Nastavenie stredového stĺpika pomocou kľuky |
| Max. výška | 160 cm |
| Max. hrúbka profilu | 23 mm |
| Min. výška | 64 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 64 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Rukoväť z plastu |
| Statívová hlava | 3D hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 4000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Statív na kameru pre plynulé zábery a stabilné držanie na nerovnom povrchu, vhodný pre fotoaparáty a videokamery
- Vodováha integrovaná do hlavy statívu a vodováha na základni
- S kľukou na plynulé nastavenie výšky stredového stĺpika
- Uzamykateľné výstuhy nôh a flexibilné gumové nožičky pre pevný a stabilný úchop na nerovnom povrchu
- Vďaka funkčným rýchloupínacím zámkom nôh možno nohy statívu jednoducho a rýchlo zafixovať na požadovanej výške alebo pozícii
- Rukoväť
- S hákom na zaťaženie statívu proti silnému vetru a na nerovnom teréne
- Náhradná rýchloupínacia doska: Hama č. položky 00004154
Rozsah dodávky
- 1 statív "Star 62"
- 1 rýchloupínacia doska
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
