Statív "Traveller Pro" pre smartfóny, GoPro, fotoaparáty, 105 - guľa
00004620
Guľová hlava umožňuje dokonalé nastavenie orientácie pre nahrávanie v portrétnom a krajinnom formáte
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kompaktný cestovný formát
Kompaktný cestovný formát je ideálny na dovolenky, turistiku a výlety do prírody
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón Foto/Video Akčná kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Červená |
| Série | Hama Traveller |
| Farba | Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 455 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 105 cm |
| Max. hrúbka profilu | 19 mm |
| Min. výška | 23 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 31 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 8-dielne (7x vyťahovateľné) |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | Guľová hlava |
| Max. zaťaženie | 500 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Guľová hlava umožňuje dokonalé nastavenie orientácie pre nahrávanie v portrétnom a krajinnom formáte
- Senzačné, všestranné fotky a videá z originálnych perspektív a nezvyčajných miest
- Na selfie a videá, perfektné na video denníky, blogy a ideálne na cestovanie a výlety
- Žiadne viac trasúce sa, krivé selfie
- Noha statívu pokrytá kvalitnou, odolnou gumou s včelím vzorom pre vynikajúci úchop
- Otočný krúžok na hlave statívu umožňuje široké alebo úzke rozloženie nôh statívu podľa nastavenia
- Extrémne flexibilný, vhodný pre šírku smartfónu od 4,8 do 9,5 cm (v horizontálnom formáte) vďaka dvojitému vysúvaciemu pružinovému držiaku
- Penová výplň na držiaku chráni puzdro smartfónu pred poškriabaním
- Vzorované gumové nožičky pre pevný úchop na hladkých, klzkých a nerovných povrchoch
- Dizajn šetriaci miesto: držiak smartfónu sa dá zložiť
- Držiak smartfónu je odnímateľný a kompatibilný s inými statívmi
- Otočná závitová platňa pre optimálne pripojenie iných adaptérov
- Na pripojenie kamier s GoPro pripojením
- Taktiež vhodný pre kamery so závitom ¼"
Rozsah dodávky
- 1 statív "Traveller Pro"
- 1 držiak na smartfón
- 1 adaptér na GoPro
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review