Statív "Traveller Pro" pre smartfóny, GoPro, fotoaparáty, 106 - 2D
00004631
Statív na fotoaparát pre ostré fotky bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre smartfóny, akčné kamery GoPro a foto a videokamery
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
2D tilt head
2D hlava umožňuje presné horizontálne a vertikálne nastavenie
Kompaktný cestovný formát
Kompaktný cestovný formát je ideálny na dovolenky, turistiku a výlety do prírody
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (2D) Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón Foto/Video Akčná kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Červená |
| Série | Hama Traveller |
| Farba | Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 610 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 106 cm |
| Max. hrúbka profilu | 19 mm |
| Min. výška | 25.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 8-dielne (7x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 2D hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 500 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Statív na fotoaparát pre ostré fotky bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre smartfóny, akčné kamery GoPro a foto a videokamery
- Senzačné, všestranné fotky a videá z originálnych perspektív a na nezvyčajných miestach
- Pre selfie fotky a videá, ideálne na video denníky, blogy a na dovolenky či život na cestách
- Už žiadne trasľavé, krivé selfie
- Noha statívu pokrytá kvalitnou, odolnou gumou s medovou štruktúrou pre vynikajúci úchop
- Otáčací krúžok na hlave statívu umožňuje široké alebo úzke rozloženie nôh statívu podľa nastavenia
- Mimoriadne flexibilný, vhodný pre šírku smartfónu od 4,8 do 9,5 cm (v horizontálnom formáte) vďaka dvojitej vysúvacej pružinovej svorke
- Pena na držiaku chráni púzdro smartfónu pred poškriabaním
- Gumové nožičky so vzorom pre pevný úchop na hladkých, šmykľavých a nerovných povrchoch
- Dizajn šetriaci miesto: držiak na smartfón sa dá zložiť
- Držiak na smartfón je možné odobrať a použiť s inými statívmi
- Otáčacia závitová platňa pre optimálne pripojenie iných adaptérov
- Pripojenie kamier s GoPro pripojením
- Tiež vhodné pre kamery so závitom ¼"
Rozsah dodávky
- 1 statív "Traveller Pro"
- 1 držiak na smartfón
- 1 adaptér na GoPro
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review