Stojan "Alu", výšk. nastaviteľný, sklápateľný, do 40 cm (15,6"), strieborný
00126815
Výškovo nastaviteľný stojan na laptop s individuálne nastaviteľným uhlom náklonu: kvalitné podporné ramená umožňujú pohodlné používanie laptopu na stole alebo pracovisku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vysokokvalitný hliníkový povrch
Elegancia pre stôl: robustný a štýlový hliníkový povrch s fazetovanými hranami v lesklom povrchu
Nastaviteľný uhol náklonu
Flexibilne nastaviteľný vertikálny uhol náklonu, ideálny pre ergonomickú prácu na notebooku počas sedenia aj státia
Stepless height adjustment
Infinitely height-adjustable: the notebook stand brings the laptop to the perfect working height, ideal in the office and for mobile working
Protišmykové gumové podložky
Protišmykové gumové podložky pre stabilnú polohu a zároveň chránia stopu pred škrabancami
Funkcia standu
Funkcia stojana na pohodlné umiestnenie zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 26.5 cm |
| Rozmer - šírka | 26.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23 cm |
| Rozmer - výška | 5.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové Naklápací |
| Ergonómia | Výškovo nastaviteľné |
| Ďalšie funkcie | Naklápací |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Výškovo nastaviteľný stojan na laptop s individuálne nastaviteľným uhlom náklonu: kvalitné podporné ramená umožňujú pohodlné používanie laptopu na stole alebo pracovisku
- Flexibilne nastaviteľná výška uľahčuje ergonomickú polohu a sedenie vďaka individuálnemu zdvíhaniu notebooku
- Plynulé naklápanie: väčší komfort vďaka nastaviteľnému uhlu naklonenia
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevné uchytenie notebooku na stole
- Ďalšie gumové podložky na posuvnom okraji zabraňujú poškriabaniu a šmýkaniu notebooku priamo na stojane
- Stabilná plocha na odkladanie zabraňuje prehrievaniu notebooku na stojane, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Odporúčané pre notebooky s veľkosťou displeja max. 40 cm (15,6"): vhodné pre 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky veľkosti medzi nimi až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 stojan na notebook "Alu"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review