Stojan "Kovový", 4-stup. nastaviteľný, skladací, do 40 cm (15,6"), sivý
00126814
Problémy s chrbtom a stuhnuté svaly v kancelárii? Práca s notebookom môže byť obzvlášť spúšťačom. Náš stojan na notebook ti môže priniesť úľavu: nastav si notebook do ideálnej výšky na prácu a urob tak svoje každodenné úlohy oveľa ergonomickejšími.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nastaviteľný uhol náklonu
Flexibilne nastaviteľný vertikálny uhol náklonu, ideálny pre ergonomickú prácu na notebooku počas sedenia aj státia
Metal surface
Stylish and sturdy metal surface
Practical storage bag
For storage and easy transport: the simple pouch with drawstring protects the notebook stand from scratches, dust, etc.
Protišmykové gumové podložky
Protišmykové gumové podložky pre stabilnú polohu a zároveň chránia stopu pred škrabancami
Funkcia standu
Funkcia stojana na pohodlné umiestnenie zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 25 cm |
| Rozmer - výška | 2.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové Naklápací |
| Ergonómia | Výškovo nastaviteľné |
| Ďalšie funkcie | Naklápací |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Ľahko prenosný stojan na notebook s individuálne nastaviteľným sklonom pre pohodlné používanie notebooku na stoloch alebo pracoviskách
- Prenosný stojan na laptop: ľahko prenosný (výška po zložení: približne 2,1 cm)
- Nastavenie náklonu v 4 stupňoch, uľahčuje ergonomické držanie tela a sedenie vďaka individuálnemu zdvíhaniu laptopu
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevný úchop laptopu na stole
- Dodatočné gumové podložky na posuvnom okraji zabraňujú poškriabaniu a skĺznutiu notebooku na samotnom stojane
- Stabilná plocha na odkladanie zabraňuje prehrievaniu laptopu na stojane, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Ideálny stojan na laptop pre home office a prácu na cestách
- Odporúča sa pre laptopy s veľkosťou displeja max. 40 cm (15,6"): vhodný pre 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky veľkosti medzi tým až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 kovový stojan na notebook
- 1 úložné puzdro
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review