Stojan "Light", 12-stup. nastaviteľný, skladací, do 40 cm (15,6"), čierny
00126816
Problémy s chrbtom a stuhnuté svaly v kancelárii? Práca s notebookom môže byť obzvlášť spúšťačom. Náš stojan na notebook ti môže priniesť úľavu: nastav si notebook do ideálnej výšky na prácu a urob tak svoje každodenné úlohy oveľa ergonomickejšími.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nastaviteľný uhol náklonu
Flexibilne nastaviteľný vertikálny uhol náklonu, ideálny pre ergonomickú prácu na notebooku počas sedenia aj státia
Practical storage bag
For storage and easy transport: the simple pouch with drawstring protects the notebook stand from scratches, dust, etc.
Protišmykové gumové podložky
Protišmykové gumové podložky pre stabilnú polohu a zároveň chránia stopu pred škrabancami
Particularly lightweight
Mobile and flexible: the portable laptop stand is extremely light and so is even easier to transport
Funkcia standu
Funkcia stojana na pohodlné umiestnenie zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 0 cm |
| Rozmer - šírka | 18 cm |
| Rozmer - hĺbka | 24 cm |
| Rozmer - výška | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové |
| Ergonómia | Výškovo nastaviteľné |
| Spôsob inštalácie | Stojan |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť kompaktný a ľahko prenosný stojan na notebook s individuálne nastaviteľným uhlom náklonu pre pohodlné používanie notebooku na stoloch alebo na pracoviskách
- Prenosný stojan na notebook: ľahko prenosný (výška po zložení: približne 2 cm)
- 12-stupňové nastavenie náklonu, uľahčuje ergonomické držanie tela a sedenie vďaka individuálnemu zdvihnutiu notebooku
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevný úchop notebooku na stole
- Dodatočné gumové podložky na posuvnom okraji zabraňujú poškriabaniu a skĺznutiu notebooku na samotnom stojane
- Stabilná oporná plocha zabraňuje prehrievaniu notebooku na stojane, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Ideálny zvýšovač notebooku pre home office a mobilnú prácu
- Odporúčaný pre notebooky s veľkosťou displeja max. 40 cm (15,6"): vhodný pre 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky veľkosti medzi nimi až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 stojan na notebook „Light“
- 1 skladovacie púzdro
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review