Stojan na laptop „Hliník“, skladací, do 40 cm (15,6"), strieborný
00126811
Problémy s chrbtom a stuhnuté svaly v kancelárii? Práca s notebookom to môže ešte zhoršiť. Náš stojan na notebook ti môže pomôcť: nastav si notebook do ideálnej výšky na prácu a sprav svoje každodenné úlohy oveľa ergonomickejšími.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vysokokvalitný hliníkový povrch
Elegancia pre stôl: robustný a štýlový hliníkový povrch s fazetovanými hranami v lesklom povrchu
Protišmykové gumové podložky
Protišmykové gumové podložky pre stabilnú polohu a zároveň chránia stopu pred škrabancami
Funkcia standu
Funkcia stojana na pohodlné umiestnenie zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Hliník |
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 22.8 cm |
| Rozmer - šírka | 23 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23 cm |
| Rozmer - výška | 1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové Naklápací |
| Ďalšie funkcie | Naklápací |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktický stojan na notebook v elegantnom hliníkovom dizajne s príjemným sklonom pre pohodlné používanie notebooku na stoloch alebo pracoviskách
- Prenosný stojan na notebook: ľahko prenosný (výška po zložení: cca 1 cm)
- Nastavenie pod uhlom 120° umožňuje pohodlné umiestnenie notebooku na stojan na stole
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevný úchop
- Dodatočné gumové podložky na posuvnom okraji zabraňujú poškriabaniu a šmyku notebooku
- Stabilný podporný povrch zabraňuje prehrievaniu notebooku, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Ideálny stojan na notebook pre home office a prácu na cestách
- Odporúča sa pre notebooky s veľkosťou displeja max. 40 cm (15,6"): vhodný pre veľkosti 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky veľkosti medzi tým až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 stojan na laptop z hliníka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review