Stojan na NTB "Carbon", do 47 cm (18,4"), vzhľad uhlíkových vlákien, čierny
00126812
Je tvoj notebook na stole? Potom si si určite všimol, že sedenie v takejto pozícii dlhší čas zaťažuje zápästia. Stojan na notebook ti umožní sedieť v zdravej polohe a môžeš ho použiť aj ako držiak na kuchársku knihu, tablet a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Protišmykové gumové podložky
Protišmykové gumové podložky pre stabilnú polohu a zároveň chránia stopu pred škrabancami
Surface in carbon look
Looking good: the laptop holder in appealing carbon look cuts a great figure on the desktop, be it in the office or in the home office
For large laptops up to 18.4"
Organise large devices effectively: the laptop stand for the desktop fits large laptops - with a screen diagonal of up to 18.4 inches - perfectly
Handy as a book and tablet holder
The laptop holder is a stylish all-rounder: the sleek design with its adjustable tilt make the laptop stand ideal as a book rest or tablet holder too
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 40 cm |
| Rozmer - šírka | 31.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8.2 cm |
| Rozmer - výška | 8.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktický stojan na notebook v elegantnom uhlíkovom dizajne s príjemným sklonom pre pohodlné používanie notebooku na stoloch alebo pracoviskách
- Šikmá poloha podporuje ergonomické držanie tela a sedenie vďaka príjemnému zdvihnutiu notebooku
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevný úchop
- Dodatočné gumové podložky na posuvnom okraji zabraňujú poškriabaniu a skĺznutiu notebooku
- Stabilný podklad zabraňuje prehrievaniu notebooku, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Ideálny stojan na notebook do domácej kancelárie: môže sa použiť aj ako praktický stojan pre smartfóny a tablety a ako stojan na knihy
- Odporúčané pre notebooky s uhlopriečkou displeja max. 47 cm (18,4"): vhodné pre veľkosti 10", 11", 12", 13", 14", 15", 17", 18" a všetky veľkosti medzi nimi až do 18,4"
Rozsah dodávky
- 1 stojan na laptop „Carbon“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review