Stojan na osvetlenie 200
00004084
Pre optimalizované osvetlenie so štúdiovými lampami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Svetelný statív |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | LS-L200 |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 980 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 200 cm |
| Max. hrúbka profilu | 24 mm |
| Min. výška | 75 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 72 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Svetelný stojan |
| Segmenty nôh | 1-dielne |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | Žiadny |
| Max. zaťaženie | 2500 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre optimalizované osvetlenie so štúdiovými lampami
- Stabilný dizajn vďaka priečnym vzperám
- Funkčné rýchlouzávery nôh pre rýchle a jednoduché zaistenie
- Obzvlášť ľahký, preto ideálny na zábery mimo štúdia
Rozsah dodávky
- 1 statív na osvetlenie 200
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review