Stojan na smartfón/tablet, 106 - 3D
00004619
Ako bloger si vždy v obraze. Príliš veľa fotovýbavy ťa len otravuje. S naším statívom dostaneš držiak na smartfón a tablet, takže môžeš rýchlo a jednoducho vytvárať profesionálne fotky a videá.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Champagne |
| Série | Hama Star |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 520 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 106 cm |
| Max. hrúbka profilu | 16.8 mm |
| Min. výška | 36.5 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 36 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 4-dielne (3x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 500 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Vďaka kombinácii statívu a držiaka urob fotky bez rozmazania so smartfónom a tabletom
Statív na kameru:_x000D_
- Statív na kameru pre ostré snímky bez rozmazania a stabilitu na nerovnom povrchu_x000D_
- 3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé nastavenie pre rovnú, horizontálnu a portrétnu orientáciu snímok_x000D_
- Rýchloupínacia doska pre rýchlu výmenu kamery_x000D_
- Vodováha integrovaná v hlave statívu_x000D_
- Nekonečné nastavenie výšky stredovej tyče_x000D_
- Krížové výstuže a gumové nožičky pre pevné postavenie_x000D_
- Funkčné rýchlouzamykanie nôh pre rýchle a jednoduché zaistenie dĺžky nôh v akejkoľvek pozícii_x000D_
_x000D_
Držiak na smartfón/tablet:_x000D_
- s týmto držiakom možno pripevniť všetky smartfóny a tablety na statív_x000D_
- Skrutkové univerzálne uchytenie pre zariadenia bez statívového závitu_x000D_
- Extrémne flexibilný pre šírku smartfónu od 5,5 do 8,2 cm a šírku tabletu od 11,2 do 18,5 cm (v horizontálnom formáte)_x000D_
- Kompaktný dizajn_x000D_
- Na selfie a videá, ideálny na video denníky, blogy a perfektný na cestovanie a výlety_x000D_
- Žiadne viac chvenie alebo naklonené selfie_x000D_
- Svorka s pružinou a vybranie na povrchu zabezpečujú pevný úchop, zatiaľ čo guma chráni kryt pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 statív
- 1 držiak na smartfón / tablet
- 1 taška na statív
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review