Stojan na TV, otočný, výškovo nastaviteľný, 191 cm (75"), do 40 kg
00220911
Living room, bedroom or office – with this TV base for placement on dressers, TV cabinets and sideboards, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vedenie káblov
Skryté vedenie káblov pre lepší vzhľad
Plne artikulovaný stojan
Plne pohyblivá alternatíva pre pevné pôvodné TV nožičky pre dokonale zarovnaný uhol sledovania
60° otočný kĺb
Vždy správny uhol sledovania: TV je možné otáčať požadovaným smerom pomocou otočného spoja 60°
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane sady skrutiek môžete začať hneď
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Následné vyvažovanie
Ak je televízor namontovaný mierne nakrivo, pozíciu televízora možno horizontálne korigovať o niekoľko stupňov
4-stupňové nastavenie výšky
Najlepšie výhľady vďaka 4 rôznym nastaveniam výšky
Plynulé naklápanie o +5°/-12°
Pre perfektný uhol pohľadu, aj z gauča či postele: TV nástenný držiak je plynulo naklápateľný o +5°/-12° A prispôsobí sa vašim individuálnym požiadavkám – či sedíte, alebo ležíte
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ Sklo |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodná časť (šírka) | 40 cm |
| Spodná časť (dĺžka) | 42 cm |
| Hmotnosť | 8300 g |
| Výška trubice | 36.7 cm |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 100 x 200 200 x 200 100 x 400 100 x 300 |
| Rozmer - šírka | 64 cm |
| Rozmer - hĺbka | 42 cm |
| Rozmer - výška | 76.25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Výškovo nastaviteľné |
| Veľkosť montážnych dier | M8 |
| Max. nosnosť | 40 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Rozsah otáčania | 60 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Living room, bedroom or office – with this TV base for placement on dressers, TV cabinets and sideboards, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
- Ideal as a space-saving and stylish replacement for positioning on slimline pieces of furniture
- Stable replacement for the narrow base legs supplied with flat TVs - makes the TV safer from playing children or pets
- Extremely stable base plate made from safety glass for a secure stand
- Anti-slip rubber feet for perfect grip on all surfaces
- The TV stand is secured to the back of the TV set via the VESA holes
- Supports all VESA standards from 75 x 75 up to 600 x 400
- Height adjustable up to +/- 10.5 cm
Rozsah dodávky
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 1 installation instructions
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review