Stojan na TV otočný, výškovo nastaviteľný, 65", do 40 kg
00220869
Obývačka, spálňa alebo kancelária – s touto TV podstavou na umiestnenie na komody, TV skrinky a príborníky získate ideálny pozorovací uhol na plochú TV v akejkoľvek miestnosti, vhodné pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 81 cm do 165 cm (32" až 65")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vedenie káblov
Skryté vedenie káblov pre lepší vzhľad
Plne artikulovaný stojan
Plne pohyblivá alternatíva pre pevné pôvodné TV nožičky pre dokonale zarovnaný uhol sledovania
5 nastavení výšky
5 rôznych výškových nastavení na optimálnu montáž televízora
Elegantný dizajn
Moderný TV stojan ako pútajúci pohľad pre akýkoľvek štýl nábytku
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane sady skrutiek môžete začať hneď
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodná časť (šírka) | 90.5 cm |
| Spodná časť (dĺžka) | 34.22 cm |
| Hmotnosť | 40 g |
| VESA štandard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Rozmer - šírka | 90.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 34.2 cm |
| Rozmer - výška | 83 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Výškovo nastaviteľné Organizér káblov |
| Veľkosť montážnych dier | M8 |
| Max. nosnosť | 40 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Ďalšie funkcie | Organizér káblov |
| Rozsah otáčania | 70 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Obývačka, spálňa alebo kancelária – s touto TV podstavou na umiestnenie na komody, TV skrinky a príborníky získate ideálny pozorovací uhol na plochú TV v akejkoľvek miestnosti, vhodné pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 81 cm do 165 cm (32" až 65")
- Ideálne ako úsporná a štýlová náhrada na umiestnenie na úzke kusy nábytku
- Stabilná náhrada za úzke základné nohy dodávané s plochými televízormi – robí TV bezpečnejšou pred nešikovnými deťmi alebo domácimi miláčikmi
- Protisklzový povrch zabezpečuje stabilný úchop a chráni nábytok
- Podporuje všetky štandardy VESA od 200 x 200 až po 600 x 400
- Výškovo nastaviteľné o 15,5 cm
- Plynulé naklopenie až o +5°/-10°
- Otočenie až o 70°
Rozsah dodávky
- 1 TV stolík
- Montážne príslušenstvo
- 1 inštrukcie na inštaláciu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti zariadení a konštrukcií stien dostupných na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie zariadenia k držiaku sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na obsluhu svojho zariadenia. Zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Ak upevňovací materiál nie je súčasťou dodanej montážnej sady, zabezpeč si vhodný upevňovací materiál v špecializovanom obchode na montáž zariadenia.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj násilie alebo veľkú silu. Môžeš tým poškodiť svoje zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nesnaž sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktoré by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaži skontroluj dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž presahujúca maximálne povolené rozmery.
- Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostnú vzdialenosť okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu ihneď odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Poznámka - komerčné použitie
- Pri komerčnom použití platí zvýšená starostlivosť.
- Dodržuj predpisy o prevencii úrazov združenia profesijných poisťovní pre elektrické zariadenia a pracovné prostriedky a všetky ostatné platné zákonné predpisy pre daný odbor a/alebo miesto použitia, ako aj všetky predpisy o prevencii úrazov príslušných profesijných poisťovní a poisťovní úrazov!
- Montáž držiaka musí vykonávať školený personál alebo odborník.
- Produkt a pripevnenú záťaž dodatočne zabezpeč podľa platných predpisov pre miesto použitia vhodnými zariadeniami (napr. záchytné lano) proti pádu.
- Pravidelne vykonávaj kontroly bezpečnej montáže a funkcie, ako aj riadneho stavu produktu školeným a kvalifikovaným personálom a dokumentuj tieto kontroly.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review