Stojan "Rotation", otočný 360°, sklápateľný, do 40 cm (15,6"), čierny
00126817
Problémy s chrbtom a stuhnuté svaly v kancelárii? Práca s notebookom môže byť obzvlášť spúšťačom. Náš stojan na notebook ti môže priniesť úľavu: nastav si notebook do ideálnej výšky na prácu a urob tak svoje každodenné úlohy oveľa ergonomickejšími.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
360° otáčateľný
Notebook je možné otočiť o 360° a nastaviť ho podľa uhla sklonu
Protišmykové gumové podložky
Protišmykové gumové podložky pre stabilnú polohu a zároveň chránia stopu pred škrabancami
Funkcia standu
Funkcia stojana na pohodlné umiestnenie zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 22 cm |
| Rozmer - hĺbka | 20 cm |
| Rozmer - výška | 1.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové Naklápací |
| Ergonómia | Výškovo nastaviteľné |
| Ďalšie funkcie | Naklápací |
| Max. zaťaženie | 3.5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Ľahko prenosný stojan na notebook s funkciou otáčania o 360° a nastaviteľným sklonom pre pohodlné používanie notebooku na stoloch alebo pracoviskách
- Flexibilný a ľahko nastaviteľný: integrovaný, ľahko otočný podstavec (360°)
- Prenosný stojan na notebook: ľahko prenosný (výška po zložení: cca 1,5 cm)
- 8-stupňové nastavenie sklonu, ktoré uľahčuje ergonomické držanie tela a sedenie vďaka individuálnemu zdvihnutiu notebooku
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevný úchop notebooku na stole
- Dodatočné gumové podložky na posuvnom okraji zabraňujú poškriabaniu a sklzu notebooku priamo na stojane
- Stabilná oporná plocha zabraňuje prehrievaniu notebooku na stojane, pretože ventilačné otvory nie sú zakryté
- Ideálny zvýšovač pre notebook na home office a mobilnú prácu
- Odporúčané pre notebooky s veľkosťou displeja max. 40 cm (15,6"): vhodné pre veľkosti 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky veľkosti medzi nimi až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 stojan na notebook „Rotation“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review