Strong , univerzálny držiak na mobil so šírkou 5-9 cm, na riadidlá bicykla, otočný o 360°
00201514
Držiak na bezpečné pripevnenie smartfónu na predstavec riadidiel bicykla alebo elektrobicykla
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
360° otáčateľný
Optimálna orientácia: zariadenie sa dá otočiť o 360° vďaka guľovému čapu a je nastaviteľné v uhle sklonu, ideálne pre portrétny alebo krajinný formát
Vhodné pre každý smartfón
Vhodné pre akýkoľvek smartfón s alebo bez obalu či ochranného obalu
Jednoduchá inštalácia
Jednoduché upevnenie na riadidlá vďaka individuálne nastaviteľnému elastickému pásu
Pohyblivý svorkový držiak
Prispôsobuje sa: jednoduchá a individuálna adaptácia na zariadenie vďaka pohyblivému upínaciemu držiaku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 9 cm |
| Šírka zariadenia | 5 cm |
| Hmotnosť | 169 g |
| Max. rozsah upevnenia | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak na bicykel |
| Max. nosnosť | 0.23 kg |
| Montáž | Svorky / Čeľuste |
Ďalšie informácie o produkte
- Držiak na bezpečné pripevnenie smartfónu na predstavec riadidiel bicykla alebo elektrobicykla
- Držiak na mobilný telefón na bicykel je kompatibilný so smartfónmi so šírkou 5 - 9 cm
- Držiak sa dá upevniť na riadidlá s maximálnym priemerom 3 cm
- Jednoduché zaistenie zatlačením svorky, uvoľnenie fixácie stlačením tlačidla
- Okrem svorky zabezpečujú pevné držanie smartfónu aj dodatočné gumové pásky
- Gumené kontaktné plochy chránia pred nárazmi a poškriabaním smartfónu
- Plný prístup ku všetkým tlačidlám a vstupom telefónu, takže zariadenie môžeš ovládať bez vyberania z držiaka, napríklad aj cez Face ID alebo snímač odtlačkov prstov
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny držiak na smartfón na bicykel
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review