Stropný držiak na TV, otočný, sklopný, 165 cm (65") do 50 kg
00220878
S týmto stropným držiakom na televízor sa už nemusíš obávať detí behajúcich okolo, skákajúcich domácich miláčikov ani nedostatku miesta. Jednoducho nainštaluj držiak na stenu na strop alebo šikmú strechu a užívaj si dokonalý výhľad za každých okolností.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Inteligentné zarovnanie
Po inštalácii je možné držiak zarovnať horizontálne na TV platni
Káblový manažér
Manažér káblov zabezpečuje poriadok a potrebné uvoľnenie napätia
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Úsporná inštalácia
Úsporná integrácia do vášho individuálneho obytného priestoru: vďaka stabilnému univerzálnemu držiaku TV na stenu pre šikmú strechu a strop je možné televízor umiestniť kdekoľvek v miestnosti voľne a flexibilne
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
360° swivel joint
Always the right viewing angle: the TV can be turned in any direction thanks to the 360° swivel joint
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Variant | Pohyblivý |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šírka) | 10.5 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 16.5 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 100,3 cm (39,5") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Veľkosť | Veľká |
| VESA (od-do) | 200x200 - 400x400 |
| VESA štandard | 400 x 400 300 x 400 200 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Maximálna vzdialenosť stropu od vertikálnej vzpery | 155.1 cm |
| Max. nosnosť | 50 kg |
| Minimálna vzdialenosť stropu od vertikálnej vzpery | 105.1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: či už ide o rohovú pohovku, posteľ alebo kreslo, s týmto plne pohyblivým stropným držiakom na TV na stenu budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóne. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65").
- Až do -25° nepretržitého naklonenia
- Výškovo nastaviteľné od 105,1 cm do 155,1 cm
- Podporuje všetky VESA štandardy až do 400 x 400
- Umiestni televízor dokonale mimo dosahu detí a domácich zvierat
- Ideálne na montáž na šikmé strechy
- Ideálne na flexibilné pripevnenie plochých televízorov na strop doma v obývačke alebo spálni nad posteľou, ale aj v kancelárii, zasadačkách, lobby, čakárňach, reštauráciách a baroch
Rozsah dodávky
- 1 stropný držiak na TV
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Kĺb, ktorý sa môže otáčať o 360°, je možné použiť iba pri montáži na strop.
Okrem rôznych montážnych doplnkov dodávaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepripevňuj produkt na miesta, pod ktorými by mohli byť ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a bezpečnosť prevádzky.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne prípustné rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Neprepájaj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Upozornenie
- Vzhľadom na rôznorodosť dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien nemusí priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch môžu byť skrutky na pripevnenie koncového zariadenia k držiaku príliš dlhé.
- Maj na pamäti, že dodané hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného montážneho materiálu.
- Ak montážny materiál nie je súčasťou dodanej montážnej sady, zabezpeč si vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo nadmerný tlak. Môžeš tak poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- Ak si nie si istý, obráť sa pri montáži tohto produktu na odborníkov a nepokúšaj sa o montáž sám!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review