Stropný držiak na TV, otočný, výškovo nastaviteľný, 117 cm (46"), do 20 kg
00220876
Plná flexibilita v domácom kine: či už je to rohová sedačka, posteľ alebo kreslo, s týmto plne pohyblivým stropným držiakom na TV na stenu budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 48 do 117 cm (19" až 46").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
100° otočný kĺb
Vždy správny uhol sledovania: TV je možné otočiť v požadovanom smere pomocou otočného kĺbu 100°
Nastavenie výšky bez stupňov
Užite si najlepšie výhľady: stropná montáž televízora je nekonečne nastaviteľná vo výške, takže si môžete televízor nastaviť do ideálnej výšky – pre skutočný pocit domáceho kina
Úsporná inštalácia
Úsporná integrácia do vášho individuálneho obytného priestoru: vďaka stabilnému univerzálnemu držiaku TV na stenu pre šikmú strechu a strop je možné televízor umiestniť kdekoľvek v miestnosti voľne a flexibilne
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 48 - 117 cm (19" - 46") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 117 cm (46") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 48 cm (19") |
| Variant | Otáčací Pohyblivý |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šírka) | 10.5 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 16.5 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 79 cm (31") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 69 cm (27") 94 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 74 cm (29") 56 cm (22") 54,61 cm (21,5") |
| Veľkosť | Stredný |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| VESA štandard | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. vzdialenosť od stropu | 69.4 cm |
| Maximálna vzdialenosť stropu od vertikálnej vzpery | 47.1 cm |
| Max. nosnosť | 20 kg |
| Min. vzdialenosť od stropu | 60 cm |
| Minimálna vzdialenosť stropu od vertikálnej vzpery | 26.6 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: či už je to rohová sedačka, posteľ alebo kreslo, s týmto plne pohyblivým stropným držiakom na TV na stenu budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 48 do 117 cm (19" až 46").
- Dá sa neustále predlžovať / zasúvať na strope
- Neustále naklápanie až do -90°
- Výškovo nastaviteľné od 26,6 cm do 47,1 cm
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 200 x 200
- S uzamykacím systémom pre maximálnu bezpečnosť, zabraňujúcim náhodnému uvoľneniu
- Umiestni televízor dokonale mimo dosah detí a domácich zvierat
- Ideálne na flexibilné pripevnenie televízorov s plochou obrazovkou na strop doma v obývačke alebo spálni nad posteľou, ale aj v kancelárii, zasadacích miestnostiach, lobby, čakárňach, reštauráciách a baroch
Rozsah dodávky
- 1 stropný držiak na TV
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Kĺb, ktorý sa môže otáčať okolo 100°, je možné použiť iba pri montáži na strop.
Okrem rôznych montážnych príslušenstiev dodávaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačka, ceruzka, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meter, očkový kľúč, vodováha.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepripevňuj produkt na miesta, pod ktorými by mohli byť ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a bezpečnosť prevádzky.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne prípustné rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Neprepájaj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Upozornenie
- Vzhľadom na rôznorodosť dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien nemusí priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch môžu byť skrutky na pripevnenie koncového zariadenia k držiaku príliš dlhé.
- Maj na pamäti, že dodané hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného montážneho materiálu.
- Ak montážny materiál nie je súčasťou dodanej montážnej sady, zabezpeč si vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo nadmerný tlak. Môžeš tak poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- Ak si nie si istý, obráť sa pri montáži tohto produktu na odborníkov a nepokúšaj sa o montáž sám!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review