Suché zipsy – pásky, opakovateľné, 12×145 mm, farebné, 12 ks
00221005
Ideálne na dočasné alebo trvalé usporiadanie a zviazanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti a kancelárii
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Reusable
The connection can be released and re-engaged ad lib.
Colours for more clarity
Ideal for sorting power, audio and video cables, for example, by colour
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Modrá Červená |
| Farba | Čierna Modrá Červená |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 12 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 14.5 cm |
| Max. priemer | 3.5 cm |
| Rozmer - šírka | 1.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Káblové a suché zipsy |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na dočasné alebo trvalé usporiadanie a zviazanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti a kancelárii
- Rýchlo a jednoducho zviaž a zabezpeč káble: individuálne nastav šírku zväzku pomocou suchého zipsu
- Mäkká a flexibilná štruktúra materiálu: chráni pripojené povrchy pred poškodením, a preto je obzvlášť vhodná pre citlivé materiály, ako sú optické vlákna
- Odolný voči alkoholu, olejom, mastnote a vode
- Možno prať pri teplotách do 40 °C
Rozsah dodávky
- 4 červené suché zipsy na káble
- 4 modré suché zipsy na káble
- 4 čierne suché zipsy na káble
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review