Suchý zips, opakovane použiteľný, 16 x 215 mm, farebný, 5 kusov
00221004
Ideálne na dočasné alebo trvalé usporiadanie a zviazanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti a kancelárii
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Reusable
The connection can be released and re-engaged ad lib.
Colours for more clarity
Ideal for sorting power, audio and video cables, for example, by colour
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Modrá Zelená Červená Žltá |
| Farba | Čierna Modrá Zelená Červená Žltá |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 5 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 21.5 cm |
| Max. priemer | 6 cm |
| Rozmer - šírka | 1.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Káblové a suché zipsy |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -40°C až 85°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na dočasné alebo trvalé usporiadanie a zviazanie káblov, drôtov, rúrok alebo hadíc v domácnosti a kancelárii
- Rýchlo a jednoducho zviaž a zabezpeč káble: nastav si šírku zväzku individuálne pomocou suchého zipsu
- Mäkká a flexibilná štruktúra materiálu: chráni pripojené povrchy pred poškodením, preto je obzvlášť vhodná pre citlivé materiály, ako sú optické vlákna
- Odolný voči alkoholu, olejom, mastnote a vode
- Možno prať pri teplotách do 40 °C
Rozsah dodávky
- 1 červený suchý zips
- 1 modrý suchý zips
- 1 žltý suchý zips
- 1 zelený suchý zips
- 1 čierny suchý zips
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review