Svorka / kliešte na filtre, 2ks, 49 - 58 mm
00005896
Na ľahké odskrutkovanie zaseknutých filtrov vďaka páčivému efektu alebo na odstránenie dvoch filtrov, ktoré sú medzi sebou príliš pevne pritlačené
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Photo filters |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer do | 58 mm |
| Priemer od | 49 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
| Rozmer - dĺžka | 9 cm |
| Max. rozsah upevnenia | 58 mm |
| Min. plocha na upevnenie | 49 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Filtračná svorka |
Ďalšie informácie o produkte
- Na ľahké odskrutkovanie zaseknutých filtrov vďaka páčivému efektu alebo na odstránenie dvoch filtrov, ktoré sú medzi sebou príliš pevne pritlačené
- Pre filtre alebo iné skrutkovacie prídavné objektívy s priemerom medzi 49 a 58 mm
Rozsah dodávky
- 2 svorky na filter
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review