Tabletové puzdro "Rugged Style" pre Samsung Galaxy Tab Active4 Pro, čierne
00217242
Pre pohodlnú prácu a na ochranu Samsung Galaxy Tab Active4 Pro pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Rotácia o 360°
Integrovaný otočný stôl pre rotáciu o 360° v oboch smeroch
Robustný materiál
Robustný, odolný materiál absorbuje ľahké nárazy a optimálne chráni zariadenie
Nastaviteľný remienok na zápästie
Nastaviteľný remienok na zápästie pre pohodlnú a uvoľnenú prevádzku, ako aj bezpečné uchopenie v jednej ruke
Individuálne nastaviteľný ramenný popruh
Odnímateľný a dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh pre pohodlný zážitok z nosenia
Integrovaná slučka pera
Integrovaná slučka na pero pre stylus, pero a ďalšie na zadnej strane
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 25,65 cm (10,1") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Silikón Polykarbonát (PC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Rugged Style |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 18.8 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 25 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Hmotnosť | 418 g |
| Vnútorná šírka | 12.62 cm |
| Vnútorná výška | 21.31 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.97 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu Samsung Galaxy Tab Active4 Pro pred špinou, prachom a poškriabaním
- Flexibilná ochrana vyrobená z odolného materiálu
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Obsahuje upevňovací kolík pre jednoduché vloženie tabletu
Rozsah dodávky
- 1 púzdro na tablet v štýle "Rugged Style"
- 1 nastaviteľný ramenný popruh
- 1 upevňovací kolík
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review