Taška na CD/DVD/Blu-ray "Ready for Business" 24, čierna
00095606
Peňaženka na ukladanie CD/DVD/Blu-ray diskov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Slot na pamäťovú kartu
Pamäťová karta pre bezpečné uloženie
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | CD, DVD, Blu-ray disky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Medium | CD-ROM |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čierna |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Ready for Business |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 16.3 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 15.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 2.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
| Max. kapacita | 24 |
Ďalšie informácie o produkte
- Peňaženka na ukladanie CD/DVD/Blu-ray diskov
- 6 priehradiek pre pamäťové karty SD/MMC/xD/MemoryStick(TM)
- Uzatvárateľné pomocou elastickej pásky
Rozsah dodávky
- 1 obal na CD/DVD/Blu-ray "Ready for Business"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review