Taška na kameru "Hardcase Zip", 7,5x4,5x12,5 cm, čierna/modrá
00139835
Taška na fotoaparát pre bezpečnú celkovú ochranu a prepravu malých digitálnych fotoaparátov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylenvinylacetat (EVA) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Zip |
| Farebný odtieň | Čierna Modrá |
| Série | Hard Case Zip |
| Farba | Čierna Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 120 g |
| Kód Veľkosti | 80M |
| Vnútorná šírka | 7.5 cm |
| Vnútorná výška | 12.5 cm |
| Vnútorná hĺbka | 4.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Hardcase |
| Vybavenie | Neck strap Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška na fotoaparát pre bezpečnú celkovú ochranu a prepravu malých digitálnych fotoaparátov
- Odolný vonkajší plášť z EVA
- Dvojitý zips na otváranie
- Plochá vnútorná priehradka na úložné médiá
- Odnímateľný remienok na krk s karabínkou
- Pútko na opasok pre jednoduché nosenie
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Hardcase Zip"
- 1 popruh na krk
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review