Taška na laptop "Velvet" pre 34 - 36 cm (13,3" - 14,1"), čierna
00217256
Štýlová taška na laptop, ktorá uchová tvoj laptop a ochráni ho pred špinou a poškriabaním so štýlom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Popruh na suchý zips
Suchý zips na opravu notebooku
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Polstrovaný ramenný popruh
Polstrovaný ramenný popruh pre pohodlné nosenie: dá sa odopnúť a nastaviť na dĺžku
Priehradka na tablety
Dodatočná priehradka na tablety pre tabuľky do 28 cm (11") v hlavnej časti
Dokumentová plošina
S priečinkom na dokumenty sú dôležité dokumenty, zložky alebo zápisník okamžite po ruke
Obalené rukoväte
Praktické rukoväte s látkovým plášťom pre pohodlné prispôsobenie
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Velvet Style
Úplne trendy a zamatovo mäkký: trendy zamatový štýl
Štýlová zmes materiálov
Útulné a elegantné: štýlová kombinácia zamatovej a hladkej látky
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Velvet |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 37 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 28 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Hmotnosť | 498 g |
| Vnútorná šírka | 35.5 cm |
| Vnútorná výška | 27 cm |
| Vnútorná hĺbka | 4 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlová taška na laptop, ktorá uchová tvoj laptop a ochráni ho pred špinou a poškriabaním so štýlom
- Vysokokvalitný, stabilný kovový prvok na taške na notebook
Rozsah dodávky
- 1 taška na laptop "Velvet"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
