Taška na notebook "Casual", 13,3"–14,1", tmavomodrá
00222078
Priestranná taška na notebook a tablet s ďalšími priehradkami a spevneným dnom tašky na bezpečné uloženie notebooku alebo tabletu a príslušenstva, a na ochranu pred špinou a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Individuálne nastaviteľný ramenný popruh
Odnímateľný a dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh pre pohodlný zážitok z nosenia
Polstrovaný ramenný popruh
Polstrovaný ramenný popruh pre pohodlné nosenie: dá sa odopnúť a nastaviť na dĺžku
Priehradka na tablety
Dodatočná priehradka na tablety pre tabuľky do 28 cm (11") v hlavnej časti
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Pogumované rohy
Stabilný stojan a dodatočná ochrana: gumové rohy na dne tašky zabezpečujú pevný stojan a zvýšenú protišmykovú odolnosť
Priestranný, polstrovaný hlavný priestor
Polstrovaná hlavná priehradka s dostatkom miesta a dvojcestným zipsom pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko so skrytým zipsom na doplnky alebo osobné veci
2 priehradky s mriežkou
Dve praktické sieťované priehradky ponúkajú priestor na puzdro na okuliare, vizitky a doplnky ako káble, čistiacu handričku, stylus
Široká rukoväť na prenášanie
Široká rukoväť z imitácie kože je elastická a zabezpečuje ľahkú prepravu do iných miestností alebo pri cestovaní – a je dobre premysleným pútačom pozornosti
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Džínsovina |
| Farebný odtieň | Tmavomodrá |
| Farba | Tmavomodrá |
| Série | Casual |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 36.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 29 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 8 cm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Vnútorná šírka | 35.5 cm |
| Vnútorná výška | 28 cm |
| Vnútorná hĺbka | 7 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Priestranná taška na notebook a tablet s ďalšími priehradkami a spevneným dnom tašky na bezpečné uloženie notebooku alebo tabletu a príslušenstva, a na ochranu pred špinou a poškriabaním
- Pevná taška v bežnom džínovom štýle
- Béžové akcenty poskytujú vizuálne zvýraznenie
- Vhodná na notebooky a tablety
Rozsah dodávky
- 1 „Casual“ taška na notebook
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review